zachmurzenie duże
środa
Reklama
Radni głosowali w sprawie skarg na kierownika GOPS w Rędzinach
31 października 2019 r. | 11:55
1

We wtorek podczas sesji Rady Gminy Rędziny, odbyło się głosowanie w sprawie skarg jednej z radnych na kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rędzinach. Skargi dotyczyły braku odpowiedzi kierownika GOPS na pisma składane do GOPS przez jedną z radnych.

Z czterech procedowanych skarg, radni uznali jedną za zasadną, pozostałe za bezzasadne.

Wideo z jednego z głosowań znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI

Skarga jednej z radnych na kierownika GOPS w Rędzinach

Gepostet von Gmina Rędziny am Dienstag, 29. Oktober 2019

 Jedna odpowiedź do “Radni głosowali w sprawie skarg na kierownika GOPS w Rędzinach”

  1. Ciocia Gienia pisze:

    Atakowaliscie kiedyś wojta Chmielarza za to , ze obiecał zbudować cmentarz komunalny i nie dotrzymał słowa. A nie martwi Was to, ze w Redzinach za krótki czas nie będzie gdzie grzebać zmarlych.Teraz Wam wszystko pasuje?
    Nikt nie zamierza zająć się tą sprawą?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *