zachmurzenie umiarkowane
17°
17°
poniedziałek
Reklama
Radni będą “grzebać” przy regulaminie utrzymania czystości
14 grudnia 2022 r. | 11:59
0

We wtorek, 20 grudnia, o godz. 16:00 w Centrum Usług Społecznościowych w Rędzinach odbędzie się posiedzenie Komisji Infrastruktury, Rolnictwa i Ochrony Środowiska Rady Gminy Rędziny, podczas której radni będą opiniować projekt uchwały związany z regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Rędziny.

porządek posiedzenia:
1. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie zmiany Uchwały Nr 72/XLIV/2017 Rady Gminy Rędziny z dnia 26 września 2017 roku w sprawie uchwalenia Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Rędziny.
2. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie zmiany Uchwały Nr 73/XLIV/2017 Rady Gminy Rędziny z dnia 26 września 2017 roku w sprawie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów w zamian za uiszczoną przez właściciela nieruchomości opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi.
3. Sprawy różne.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *