pochmurnie
16°
14°
wtorek
Reklama
Policja zatrzymała dwóch pijanych kierowców na terenie gminy Rędziny
18 maja 2021 r. | 11:04
1

Komenda Miejska Policji w Częstochowie poinformowała, że dzięki reakcji świadków w piątek na terenie gminy Rędziny policjanci zatrzymali 2 nieodpowiedzialnych kierujących, którzy mieli prawie 4,5 promila alkoholu w organizmie. Teraz 45-letni kierowca citroena i 37-latek z toyoty muszą liczyć się z poważnymi konsekwencjami. Grozi im wysoka grzywna, zakaz kierowania pojazdami, a nawet pozbawienie wolności.

Pamiętajmy, że czasami wystarczy jeden telefon, aby wyeliminować z ruchu pijanego kierowcę i nie dopuścić tym samym do tragedii, w której mogą ucierpieć niewinne osoby. /KMP w Częstochowie/Jedna odpowiedź do “Policja zatrzymała dwóch pijanych kierowców na terenie gminy Rędziny”

  1. peacemeaker . pisze:

    te 4,5 promila razem czy każdy osobno ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *