zachmurzenie duże
21°
21°
wtorek
Reklama
UG Rędziny
Podatki od nieruchomości wzrosną o ponad 20 proc.
11 listopada 2022 r. | 09:00
6

Podczas ostatniej sesji Rady Gminy Rędziny, radni podjęli uchwałę w sprawie podwyższenia podatków od nieruchomości na 2023 rok. Średnio mieszkaniec za podatek od swojego domu zapłaci o ponad 20 proc. więcej.

Szczegóły można odsłuchać w materiale z sesji od godz. 16:46:34 klikając w ten LINK.

PAWEŁ GĄSIORSKI6 odpowiedzi na “Podatki od nieruchomości wzrosną o ponad 20 proc.”

 1. mieszkaniec pisze:

  To smyk zadłużył gminę a teraz nas doi ile może taka była przepowiednia, że będą takie podatki, że ludzie nie będą w stanie ich płacić. To się sprawdza w gminie Rędziny z Militowskim i nieudolną radą. Dokąd to wszystko zmierza za co mamy taką podwyżkę, nawet w Częstochowie radni podnieśli o mniejszy procent podatki. Ludzie musimy się zmobilizować, bo nie damy rady tego przetrwać i płacić. Jak budowaliśmy to nikt nam nie pomagał, a teraz wyciągają coraz dłuższą rękę po nasze pieniądze, nie patrzą, że nas nie stać już więcej płacić. Obniżcie pensje urzędnikom, wójtowi i radnym, bo oni zarabiają bardzo, bardzo, bardzo dużo, a nie gnembijcie nas biedaków.

 2. mieszkaniec gminy rędziny pisze:

  no ładnie… podwyżka śmieci i teraz podatki.
  rozumiem ze wynika to z dziury w budżecie gminy rędziny i teraz trzeba sięgnąć do kieszeni mieszkańców. (pytanie czyja to wina?)

  co do radnych prawie wszyscy sprawiają role npc albo statystów którzy niewiedza co się dzieje byle zagłosować “Za” i dostać co się należy od wójta 🙂 ” trochę radnych się wyłamuje, ale większości siedzi w czyjejś kieszeni” a potem się dziwimy czemu mamy takie podatki.

  Jedynie Pani Lidia Warwasińska stara się jak może.

  13
 3. Marek pisze:

  Za rudego wszystko drożeje!

  14
  1
 4. Mily pisze:

  To są takie świąteczne prezenty dla mieszkańców gminy od gospodarza zobaczymy jaki prezent sobie zrobi 🤣

  10
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *