bezchmurnie
19°
19°
piątek
Reklama
Pawle Militowski ujawnij kwotę wydatków na kancelarię prawną z Krakowa! Tu chodzi o milion złotych?
27 listopada 2020 r. | 12:03
7

Wójt Paweł Militowski od wielu miesięcy łamie prawo i nie udostępnia informacji publicznych. Tym razem Militowski przegrał przed Samorządowym Kolegium Odwoławczym w Częstochowie w sprawie dotyczącej łącznych wydatków na kancelarię prawną Woźniak i Wspólnicy z Krakowa.

Wójt robi wszystko, by ukryć gigantyczne wydatki na tę kancelarię.

Poniżej najnowsze stanowisko SKO w Częstochowie w tej sprawie.

PAWEŁ GĄSIORSKI7 odpowiedzi na “Pawle Militowski ujawnij kwotę wydatków na kancelarię prawną z Krakowa! Tu chodzi o milion złotych?”

 1. Ank pisze:

  do dymisji !

  32
  • mieszkaniec pisze:

   Tylko i wyłącznie do prokuratury, a później pójdzie tam skąd do nas przyszedł. Ten nieudacznik do niczego się nie nadaje, trwoni nasze pieniądze, za śmieci w Redzinach placimy wiecej niz w dużych miastach na Śląsku. Po prostu ograbia nas i ogłupia, na niczm sie nie zna, bardzo marny gospodarz. Po prostu wielki wstyd żeb ktos taki rządził naszą bogatą gminą!!!! To lepsze jutro dla niego i jego niewkształconych radnych. Gdyby radni reprezentowali interesy wyborców na pewno nie pozwoliliby na łupienie nas. Pytam gdzie jest przewodnicząca rady, gdzie jest przewodniczący komisji rewizyjnej? tylko co może skontrolować operator wózka widłowego, na czym on się zna?
   Wyborcom powinno być wstyd kogo wybrali!

   31
 2. Głos sumienia pisze:

  Pomyślałam sobie ze może pan były Zastępca Wójta pomoże w wyjaśnieniu wszystkich tych niejasności. Zna od podszewki wszystkie mechanizmy działania w gminie. Byłoby dobrze żeby wyświetlił wszystkie ciemne strony działania byłego kolegi. No chyba że…

  22
 3. Miezkanka gminy pisze:

  Zastępca Wójta w kampanii wyborczej w 2018 roku opisał w artykułach w gazecie z “Gazetą na wybory” http://mariusz-spiechowicz.7it.eu/ prawdziwy obraz 4 lat postępowania wójta . Wójta który zamiast w godzinach pracy pracować na rzecz dobra mieszkańców wolał czas spędzać na licznych wyjazdach nie zawsze służbowych bardziej turystyczno krajoznawczych itp itd . Wójt jak zapewne wszyscy wiedzą dotychczas pracował w Zakładzie Karnym w Wąsoszy więc na stanowisku wójta za pieniążki podatników zaczął się bawić na całego można nawet zażartować ” hulaj dusza piekła nie ma ” Kilka urzędniczek z wypiekami na twarzy obecnie na eksponowanych stanowiskach pracy w Urzędzie Gminy w Rędzinach dobrze wie co mam na myśli.Mieszkańcy wiele tych eskapad widzieli naocznie tak w sklepach TESCO w Hotelach Pyrzowickich itd. Krótko mówiąc wójt więcej czasu przebywał poza budynkiem Urzędu Gminy w Rędzinach na licznych wyjazdach zamiast ciężko pracować przy biurku dla dobra mieszkańców za tak astronomiczną pensję którą otrzymuje z podatków mieszkańców naszej gminy.
  Zastępca Wójta przedstawił całą prawdę o działaniach wójta mieszkańcy wybrali to co chcieli.
  Wójt pokazuje dalej PUK PUK PUK dla kogo lepsze jutro

  18
  6
 4. Pawełek pisze:

  To trochę dziwne. Obaj na samym początku dmuchali w ten sam puzon.
  Zastępca też używał na całego i jeździł w delegację.Tez można mu przypisać powiedzenie hulaj dusza. Grube tysiące zarobił na tych wyjazdach. Odpowiadał za wiele ważnych zagadnień. Gdzie są te wyniki????
  Dla przykładu. ….jest współodpowiedzialny za niezgodne z prawem zwolnienie Pana Kierownika GZK- Rzeszota!!!!!!!!
  Co takiego stało się że nagle pod koniec kadencji zadtepca wójta zmienił o Panu Wojcie zdanie ?????
  Chodziło o władze pieniądze czy co.????
  Bo z pewnością nie o dobro mieszkańców gminy!!!!!!!

  20
  2
 5. Po prostu..... pisze:

  Syn alkoholika na, wózku zebrzącego pod Jasna Góra.
  Syn gminnego alkoholika
  Żona pierdlarza mafijnego
  Ludzie!!! Czego jeszcze nie rozumiecie???

  21
  • Mikołaj pisze:

   Ciekawe ile wójt rozda z naszych podatków na Mikołaja i pod choinkę dla swoich podwładnych i siebie. Święta muszą być godnie okraszone naszymi pieniędzmi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *