zachmurzenie duże
piątek
Reklama
UG Rędziny
Paweł Mitowski w ubiegłym roku zarabiał 874,18 zł dziennie!
23 czerwca 2023 r. | 12:01
21

46-letni Paweł Militowski to jeden z najlepiej zarabiających wójtów w województwie.

Militowski posiada 49 839,79 zł oszczędności. Do tego dwa domy za 470 000 zł i działkę za 80 000 zł.

Militowski tylko w ubiegłym roku za bycie wójtem i jako przedstawiciel gminy w Związku Komunalnym ds. Wodociągów i Kanalizacji w Częstochowie otrzymał 319 076,59 zł.

Jego oświadczenie majątkowe znajduje się poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI21 odpowiedzi na “Paweł Mitowski w ubiegłym roku zarabiał 874,18 zł dziennie!”

 1. mieszkaniec Marianki pisze:

  To jest tragedia dla naszej gminy gdzie są radni wybrani przez nas po to żeby dbali o nasze dobro. Sekretarz zarobiła prawie 160tys zł w żadnej gminie w naszej okolicy sekretarze nie maja takich zarobków. Pytam co robi skarbnik, która zarobiła 261169,29zł przecież jej wynagrodzenie z naszch podatków, między innymi za wywóz śmieci, skrabnicy w innych gminach zarabiają o połowę mniej. Czy ta pani jest wybitna? czy ma układy? że nas okradają dla takich jak Olszewska czy Pasieka. Te panie nie są mieszkankami naszej gminy przyszły ją tylko doić z naszych ciężko zarobionych pieniędzy. Drodzy mieszkańcy połóżmy temu w końcu kres żeby nas nie okradali za przyzwoleniem niedouczonego wójta i radnych. Oni powinni być za to rozdawnictwo rozliczeni. Dokąd to wszystko zmierza? Kradną ile wlezie.

  29
 2. mieszkaniec gminy pisze:

  Militowski jest bez wstydu i bez honoru. Dokąd będzie nas jeszcze okradał to jego lepsze jutro wychodzi nam bokiem.
  Trochę rozsądku i logiki. NIGDY WIĘCEJ TAKIEGO PAZERNEGO WÓJTA I TAKICH NIEDOUCZONYCH RADNYCH!!!!!!!!!!!!!

  26
 3. Mieszkanka gminy pisze:

  na stanowisko wójta gminy należy wybrać dobrego samorządowca i prawdziwego gospodarza gminy wszystkich mieszkańców
  a nie budowlańca i bawidamka z doświadczeniem zawodowym w ZK stacji diagnostycznej w Rudnikach na radnych gminy należy. wybrać osoby z doświadczeniem życiowym i zawodowym a nie pustych zastraszonych i milczących mieszkańców co nawet nie wiedzą za czym głosują. radców prawnych należy zatrudnić z doświadczeniem w pracy samorzadowej kogo do gminy wepchnęła była radna z Kościelca nieudaczników co nie potrafią prawidło przygotować projekt uchwały stąd tyle uchylonych unieważnionych podjętych uchwał przez radę gminy.WSTYD WSTYD wielki WSTYD!!!

  22
 4. mieszkaniec pisze:

  Panie Militowski odejdż w końcu z naszej gminy i nie przynoś nam wyborcom strat i wstydu. Rozdajesz szczodrą ręką nasze pieniądze swoim urzędniczkom, które nazatrudniałeś bez opamiętania. Zastanów się czy im się te pieniądze należą? Gdybyś miał trochę logiki to byś sprawdził ile zarabiają w innych gminach sekretarze i skarbniki. Sam chapiesz ze wszystkich stron, bo juz wiesz, że nigdy wyborcy cię nie wybiorą. Na pewno zostaniesz rozliczony i zwrócisz nasze pieniądze. To eldorado musi sie skończyć. Zaprzedajesz się nawet PIS żeby nas doić, tylko pamietaj nie oni będą cię wybierać. My mamy już ciebie powyżej uszu z twoją pazernością i brakiem przygotowania na stanowiska wójta. Ten stołek cię przerósł!!!!!!!!!!!!!

  26
 5. Dominik pisze:

  I jeszcze robi wszystko, żeby zamknąć gzk ! zamknąć
  militowski pisemko jest tworzone do prokuratury
  To co robiłeś i nie zrobiłeś odpowiesz karnie

  24
 6. mieszkaniec gminy pisze:

  dodatkowo poza kosmicznym wynagrodzeniem wójt gminy
  za nasze pieniążki z opłat i podatków zrobił wszystko co mógł dla siebie i rodziny
  kanalizację drogę sprzedaż działek aby wybudować dogodny dojazd ulicą Prostą dla mieszkańców Wodnicy
  oraz w przyszłości działki budowlane !!!

  24
 7. mieszkaniec Marianki pisze:

  W tych wszystkich przekrętach pomagają mu radni. Radny z Marianki zgarnął kasę za działkę pod drogę i teraz je ryżemu z ręki. Tak twierdził, że będzie dbał o wyborców, którzy mu zaufali, a jemu zależało na tym żeby sam nabrał pieniędzy. Pytam go czy nie jest mu wstyd? Niech sie wypowie i wytłumaczy mieszkańcom. Ryży już sobie zapewnił przyszłość, bo na wójta na pewno nie zostanie wybrany to jest cwany, ryży łeb. Nic to prokuratura go z tego rozliczy.

  24
 8. mieszkaniecrudnik pisze:

  Ja mam około 2000 na rękę za krótki dzień pracy, więc o co chodzi? I na pewno pracuję mniej niż Paweł, większość z was na jego miejscu pos*ała by się z nawału zajęć nie wiedząc od czego zacząć. Chociaż tu i tak 2-3 tych samych troli ciągle skomle.

  3
  22
  • Dominik pisze:

   radni typu wychowancowa to najgorszy typ ! pomaga zamykac nie zamykać, zniszczyć i doprowadzić do ruiny zakład w którym pracuje jej mężuś haha!!!

   21
   • koledzy z GZK pisze:

    może dla mężusia już jest obstalowana lepsza fucha, podobnie jak dla córuni-nauczycielki w Rędzinach.
    pani radno! czy córunia dostała się do pracy zanim została pani radną w gminie, czy już po pani wyborze ?
    Ale i do tego powolutku dojedziemy.

    18
  • Mieszkaniec Osiedla pisze:

   pachołku ryżego alias mieszkancurudnik !
   z tego nawału zajęć zadłużył z radnymi gminę na ponad 8 baniek i powprowadzał największe podatki i opłaty za śmieci. Naobiecywał cuda wianki i to , że jak tylko zostanie wybrany będzie dbał o budżet gminy !
   ta “dbałość” o budżet miała przełożenie na zwiększenie zatrudnienia w gminie i jednostkach pomocniczych. dla równowagi, porównajcie sobie stan zatrudnienia w gminie za poprzednika oraz obecnego wójta .
   tutaj nie ma co winić Militowskiego tylko ciemniaków którzy go wybrali dwa razy !!!!!!!!!!!!

   20
 9. mieszkaniec pisze:

  ty idioto nie masz wyobraźni ile ludzie zarabiają? chyba, że to pisze ten rudy łeb żeby się bronić. Przyszykujemy na niego taczkę na żelaznych kółkach żeby się ta pusta głowa odbijała, bo na gumowych kołach to na niego szkoda, a chcesz rudnicoku możesz usiąść z nim będzie was dwóch. Chyba masz z niego wielką korzyść skoro go bronisz. Zapamiętaj raz na zawsze, że on bierze i rozdaje kochankom nasze pieniądze.

  24
  1
  • gad_z_rakowa pisze:

   czego tak kwiczysz i plujesz jadem ? tacy jak ty wydający ostatnie pieniadze na gorzołe i tytoń nie powinni mieć prawa głosu ani praw wyborczych !!!

   1
   22
   • mieszkaniec pisze:

    jesteś zwkłym chamem w ten sposób tu pisać. Przyrzekam, że ludzie tu piszący są wykształceni, inteligentni,
    znają ustawy, bo studiowali prawo w przeciwieństwie do ciebie. Jak jesteś głupi, to się tu nie wypowiadaj, bo nam jest za ciebie wstyd. Militowski bierze nasze pieniądze i podlega naszym ocenom, wie na co sie pisał startując na wójta. On nie powinien byc w ogóle wybrany może to mocna słowa, ale za daleko się posunąłeś
    perfidnie oceniając nas o gorzałę i tytoń. Każdy ocenia drugiego według siebie samego. Zobacz jeżeli potrafisz ile zarabiają prezydenci miast skarbnicy i sekretarze w innych gminach dużo większych od naszej.
    Widzę, że zszadłeś do rynsztoka nie chcemy cię na tym forum. My jesteśmy uczciwi i wiemy czego wymagać od ludzi, którzy zostali wybrani.

    22
    1
    • gad_z_rakowa pisze:

     “znają ustawy, bo studiowali prawo ” – CHYBA NA UNIWERSYTECIE W KOŚCIELCU hehehe :)) na prawo często takie same “zdolniachy” chodzą jak na zarządzanie tylko troche więcej pieniędzy od tatusia mają to ich tatusie pchają więc się tak nie nadymaj bo sie zebzdzisz, nadajesz do tańcowania na miotle na zapleczu makdolanda więc paszoł won na swoje stanowisko ! Jak ci wójt nie pasuje to zostań wójtem i zrób to lepiej.

     1
     21
     • mieszkaniec pisze:

      dobrze się nazywasz gad, bo inaczej na ciebie powiedzieć się nie da. Na tym forum chcemy merytorycznej rozmowy. Ty naprawdę zejdź z niego, bo jesteś zwykłym chamem, który potrafi ubliżać. Pan Redaktor powinien ci zablokować możliwość głupiego, prymitywnwgo wpowiadania się. My jako wyborcy mamy prawo i powinniśmy rozliczać ludzi biorących bardzo duuuuuuuuże na pewno za duże nasze pieniądze. Na pewno ich rozliczymy będzie ci przykro, ale takie jest nasze pisane prawo. 319 tys zł to zarobili ministrowie, a u nas wójt w gminie do 10tys mieszkańców zarobił nawet więcej Uważasz, że to jest w porządku, że nas okrada? Sekretarz zarobek 160000 skarbnik 269000 a nam śmieci po 35 zł od osoby. Podatki w górę o 25% żadna rada gminy nie podniosła tak podatków i opłat.

      20
      1
     • Koci koci łapki pisze:

      UWAGA FORUMOWICZE !
      gad_z_rakowa – to zwykłe popychle i parówa rudego łba. Ignorować trolla

      20
      1
     • gad_z_rakowa pisze:

      Wsiowa przekupko z celulitem pomarszczonym jak dzwonki łysego z brazers – ty mnie uczyć kultury będziesz? Prawisz coś o wykształceniu, najpierw się naucz w języku ojczystym swe myśli wyrażać, bo z kilometra wyczuwam zasadnicze zawodowe i zawód wyuczony sklepowa albo jakaś fryzjerka od jarmarcznych balejażów, jak przestaniesz brodzić w tym rynsztoku, o którym posiadasz tak rozległą wiedzę, to może MERYTORYCZNIE porozmawiamy.

      1
      20
 10. Barbara Małolepsza pisze:

  a dwa są tam 3 kierowco podobne które sprzedało się, jak rwa na trasie pseudo kierowca pan P pan A i pan D … karma wróci sprzedawczyki !!!! ale Solidarność się dowie wy pseudo związki zawodowe!

  25
 11. gad_z_rakowa pisze:

  Ludzie! Czy wam rozum odebrało. !
  Jak mogliście ze strażnika więziennego , budowlańca, bez doświadczenia samorządowego uczynić wójta gminy. I to dwukrotnie. ?

  18
 12. Marek pisze:

  Nic dodać i nic ująć zwykły klawisz , który umiera już drugi raz!!!
  Oby rudy łeb sobie nie wykrakał!!!

  14

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *