zachmurzenie duże
piątek
Reklama
Paweł Militowski znowu przegrał ze mną przed SKO w Częstochowie!
07 sierpnia 2020 r. | 10:16
12

Wójt Paweł Militowski nie udostępnia umów z Kancelarią Prawną Woźniak i Wspólnicy Spółka komandytowa. Kolejny raz wygrałem w tej sprawie przed Samorządowym Kolegium Odwoławczym w Częstochowie.

Panie Militowski, ile razy jeszcze?

PAWEŁ GĄSIORSKI12 odpowiedzi na “Paweł Militowski znowu przegrał ze mną przed SKO w Częstochowie!”

 1. Gienek pisze:

  A, gdzie jest tych 11 radnych, którzy udzielili wójtowi absolutorium i wotum zaufania?
  Czy potraficie chociaż wy uzyskać informacje jak wòjt wydaje nasze , podatników pieniądze?
  Czy jesteście reprezentantami mieszkańców gminy, którzy was wybrali ?
  Nie przeraża was fakt, ze wòjt świadomie ukrywa przed nami dane jak wydaje nasze pieniądze?

  18
  • Krzysztof pisze:

   PUK !!! PUK !!!
   Tych 11 bez radnych radnych którzy udzielili wójtowi absolutorium i wotum zaufania jedzą mu z ręki głosują tak jak on im każe więc nie pytają o nic wręcz boją się go urazić choćby spojrzeniem . Zobaczcie na nagraniach z sesji jak mają nisko pochylone głowy ,zwieszone na dół .
   NIC ich nie interesuje dobro mieszkańców .
   Od sprawdzania celowości ponoszonych wydatków przez wòjta jako organ wykonawczy jest komisja rewizyjna , komisja finansów .Przewodniczący tych komisji milczą i nie podejmują żadnych działań. Starsza pani z komisji finansów jest zawsze ” Za ” Młody przewodniczący komisji rewizyjnej dawny ministrant modli się zamiast działać.
   Wójt robi co chce .
   REFERENDUM !!!
   REFERENDUM !!!
   REFERENDUM !!!
   PUK !!! PUK !!!

   15
 2. Mieszkaniec Osiedla pisze:

  Brawo Pan Redaktor, brawo!
  SKO przyznała Panu rację, że to Pan stoi po stronie prawa i reprezentuje interes społeczny Panie wòjcie więcej odwagi……podaj wszystkie dane do publicznej wiadomości.

  15
 3. Ortopeda pisze:

  Zabawny jest ten radny, który chyba cierpi na syndrom niespokojnych nóg. Przebiera tymi nóżkami pod stołem, jak stara baba z koła gospodyń wiejskich na dożynkach w Kłobucku.A dodatkowo ma inklinacje do pouczania starszych od siebie radnych. Panie radny więcej opanowania i pokory, ludzie obserwują zachowania swoich przedstawicieli

  16
  • Krzysztof pisze:

   Młody radny został radnym dzięki swojej babci która w trakcie kampanii wyborczej kupowała głosy dla wnusia 1/2 litra wódki. Młody radny ma zapewne owsiki i nie może usiedzieć spokojnie na tyłku a jak zabierze już głos to lepiej by było aby student nie zabierał głosu ponieważ nie wiele ma do powiedzenia a tylko ośmiesza się .

   15
   1
  • Paweł i Gaweł pisze:

   Oby młody radny nie przejął skłonności po tatusiu do alkoholu Żal by go było prawnik alkoholik

   13
   • Lawa Przysięgłych pisze:

    Już się sfilcował twierdząc, że w Polsce obowiązuje anglosaski system prawny.Uchowaj Panie Boże Polskę od takich prawników!!!!!!!!!

    12
    • Mieszkaniec gminy pisze:

     Młody radny , student prawa zapewne miał ” 1 ” z geografii skoro uważa ,że Polska nie jest krajem Europy kontynentalnej a krajem anglosaskich razem z Anglią Australią czy też ze Stanami Zjednoczonymi.
     Młody radny szczerze mówiąc jest mi za pana WSTYD wielki WSTYD , że ktoś taki jak pan został wybrany na radnego Gminy Rędziny. Młody radny nie posiadasz żadnej wiedzy . Młody radny nie potrafi zachować się podczas na posiedzeniach sesji, kręci się nieustannie , rozmawia podczas wypowiedzi innych radnych a później w sposób niegrzeczny poucza innych …. .WSTYD !!!
     Co z ciebie będzie za prawnik ???

     10
 4. mieszkaniec pisze:

  Jaki tam synuś przecież to dziecko jest adoptowane z patologicznej rodziny i dlatego już nie mieszka z żoną ani z tym sybusiem radnym!!!!!!!!! Mamusia, co go chowała nie urodziła go.

  14

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *