bezchmurnie
21°
19°
sobota
Reklama
fot. UG Rędziny
Paweł Militowski z wotum zaufania i absolutorium za 2020 rok
24 czerwca 2021 r. | 10:28
7

Podczas ostatniej sesji Rady Gminy Rędziny, radni głosowali w sprawie udzielenia absolutorium dla Wójta Gminy Rędziny za 2020 rok oraz w sprawie udzielenia Wójtowi Gminy Rędziny wotum zaufania.

Wójt Paweł Militowski otrzymał wotum zaufania przy jednym głosie sprzeciwnym. Podobnie wyglądało głosowanie w sprawie absolutorium za 2020 roku.

Radni w ciemno idą za wójtem...

PAWEŁ GĄSIORSKI7 odpowiedzi na “Paweł Militowski z wotum zaufania i absolutorium za 2020 rok”

 1. Cwany Lis pisze:

  Pani Lidio!!!
  Prosimy ujawnić rodzinne klany zatrudnione w gminie i jednostkach podporządkowanych.
  Ilu krewnych radnych korzysta lub korzystało z lepszego jutra.
  To nam wiele wyjaśni.

  46
  2
 2. mieszkaniec Rędzin pisze:

  To naprawdę przestaje być normalne, bo skoro RIO w protokołach zgłosiło tyle zastrzeżeń do pracy wójta, to dlaczego nie wzięli tego pod uwagę nasi radni. Skoro są tacy jak nasz wójt to należy ich razem z wójtem odwołać w gminnym referendum. Im szybciej zorganizujemy referendum, tym szybciej pozbędziemy się radnych, którzy tylko i wyłącznie służą wójtowi. A oni zostali wybrani przez mieszkańców i im powinni służyć, skoro tego nie robią należy przerwać ich kadencję. Wybrać lepszych, wykształconych, wiarygodnych, mądrych ludzi, którzy będą dbali o nasze interesy, a przede wszystkim o finanse naszej gminy. Po odwołaniu każdego z nich i wójta rozliczyć, co obiecywali, a co zrobili, czy tylko napełnili własne kieszenie dietami. W tym są bardzo dobrzy dbają o własne interesy, ale nie po ich wybieraliśmy. Każdy radny po wyborze składa ślubowanie “wierny Konstytucji i prawu RP ślubuję uroczyście obowiązki radnego sprawować godnie, rzetelnie i uczciwie mając na względzie dobro mojej gminy i jej mieszkańców” Co im z tego ślubowania zostało? może w ogóle nie znają jego treści. Zróbmy w końcu REFERENDUM!!!!!!!!!!!!!

  10
 3. kościelcok pisze:

  W tej gminie to istnieje w ogóle jakaś opozycja poza koniniokiem i “puk-puk”-iem ?

  13
  • Kibole Unii pisze:

   Zawsze i wszędzie Pawełek królował będzie !
   Zawsze i wszędzie Pawełek królował
   będzie!
   Dziękujemy!!!
   Dziękujemy!!!
   Dziękujemy!!!

   1
   14
 4. Tak czy nie ? pisze:

  Do Pani Radnej z Konina
  Czy głosowała Pani za votum zaufania i absolutorium dla Pana Wójta. ?
  Czy współfinansowała Pani pobyt cyklistów z Konina w Wielkopolsce, których wcześniej zaprosił Pan Wójt ?
  Jeśli obie odpowiedzi są twierdzące, nie powinna mieć Pani żadnych pretensji do Pana Wójta !!!!

 5. Marylka pisze:

  14 radnych w ciemno i milcząco głosowało za wójtem.
  Radna Lidia Warwasińska jako jedyna była PRZECIW udzieleniu wotum zaufania i przeciw udzieleniu absolutorium ,ale jako jedyna potrafiła uzasadnić swoją decyzję pomimo ciągłego przerywania jej wypowiedzi przez przewodniczącą rady , która jak wszyscy wiemy startowała z komitetu wyborczego obecnego wójta.
  Przewodnicząca rady nagminnie zagłusza wypowiedzi radnej Warwasińskiej za to ,że mówi prawdę i jako jedyna walczy o dobro mieszkańców gminy pokazując wójtowi jego błędy i brak znajomości podstawowych przepisów .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *