bezchmurnie
21°
19°
sobota
Reklama
Paweł Militowski nadal nie udostępnia umów z kancelarią prawną z Krakowa. Na co wydał blisko ćwierć miliona złotych?
12 maja 2020 r. | 10:51
6

Jaki interes ma Wójt Paweł Militowski, by ponownie odmawiać mi udostępnienie umowy z Kancelarią Prawną Wożniak i Wspólnicy Sp. komandytowa z Krakowa? To, że wydaje na tę kancelarię między 150 tys. a 200 tys. zł rocznie, nie upoważnia go do łamania prawa.

Militowski ponownie zasłonił się tajemnicą przedsiębiorcy i odmówił mi udzielenia informacji publicznej w zakresie umów. Militowski chyba chce, żebym złożył na jego postępowanie zawiadomienie do Prokuratury Rejonowej w Częstochowie. Na razie złożyłem odwołanie od jego decyzji do Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Częstochowie. Już raz z nim w tej sprawie wygrałem, wygram i drugi raz. Za trzecim razem, jak nie udostępni, będę zmuszony złożyć zawiadomienie do Prokuratury.

Poniżej decyzją Militowskiego.

PAWEŁ GĄSIORSKI6 odpowiedzi na “Paweł Militowski nadal nie udostępnia umów z kancelarią prawną z Krakowa. Na co wydał blisko ćwierć miliona złotych?”

 1. KK pisze:

  REFERENDUM !!!!!!

  16
 2. Marcelina pisze:

  panie Militowski jak pan będziesz z własnej kieszeni opłacał prawników wtedy nic Nam do tego.Pan bardzo dobrze żyjesz z naszych podatków i chcemy wiedzieć jak wydajesz pan te ciężko zapracowane przez Nas pieniądze i kto jest tym szczęśliwym posiadaczem lepszego jutra . Pańskie zachowanie juz dawno przestało być przez mieszkańców akceptowalne.
  Wstyd żeby tak zachowywał się wybrany kiedyś omyłkowo przedstawiciel gminy.
  Nie udzielając informacji Dziennikarzowi czyje reprezentujesz pan interesy?
  Podatników czy kancelarii prawnej?

 3. Marzenka pisze:

  Boi się .Ma sporo za uszami.Zapewne wróci tam skąd przyszedł do urzędu.Na samorządzie gminnym w ogóle się nie zna .Stąd obstawił się prawnikami z Krakowa którzy doją Gminę Rędziny jak przysłowiową dojną krowę .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *