bezchmurnie
27°
27°
poniedziałek
Reklama
fot. GZK/UG Rędziny
Ogromne wsparcie dla GZK Rędziny
11 stycznia 2022 r. | 08:18
20

Gmina Rędziny otrzymała wsparcie ze środków funduszu rozwoju przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej w 2022 r. na utrzymanie sześciu linii komunikacji gminnej w wysokości 873 369 zł.

Łącznie w województwie śląskim wsparcie otrzymało 40. samorządów na łączną kwotę 47 445 778 zł.

Łączna długość kilometrów, na które wsparcie otrzymała gmina Rędziny to 56 600 km.

PAWEŁ GĄSIORSKI20 odpowiedzi na “Ogromne wsparcie dla GZK Rędziny”

 1. Pamietamy pisze:

  Nie ma sensu dalej utrzymywać tego tworu. Częstochowskie MPK będzie bardziej przyjazne oraz diametralnie tańsze. Odpadnie przede wszystkim problem roszczeniowych kierowców ,domagających się podwyżek oraz ulg dla swoich rodzin.

  11
  2
 2. Rudy pisze:

  I tak Twoje zdanie jest warte tyle co papier toaletowy haha tylko do dupy !!!! Ja już 13 wziąłem 🙂 moje dzieci i małżonką będzie jeździć za free:) a Ty jesteś za krotki!!!
  Lepiej osiedlokow utrzymywać i z moich podatkow idopłacać im do węgla , darmozjady!! Nie pasuje wam gzk to na nogach łazić

  10
  • Rudy Bawidamek pisze:

   Jakich twoich podatków, obleśny, tłusty darmozjadzie. Nie sap , tylko rozglądaj się za robotą ćwoku. !
   Ludzi z Osiedla zostaw w spokoju. Sami się utrzymują. Rozumiesz to parówko czy nie 😁

   11
   1
   • Rudy pisze:

    Macie dopłatę do węgla z gminy jakim prawem macie ? Osiedloki !? Do roboty a nie kurwa tylko narzekać! Nie pasuje Ci gzk to na nogach lub rowerek nie pasuje Ci wójt zmien gminę

    1
    12
  • Barber pisze:

   Czytałem niedawno , że rudego koloru włosów nie da się przefarbować żadną farbą. To dobry prognostyk, gdyż taki
   Pierwszy lepszy chyży rój mógłby stosować wtedy kamuflaż.

   10
 3. PR110 pisze:

  W w 2019r autobusy GZK zrobiły 586 000 km, a Fundusz płaci tylko za 56 600 km aż 873 000 zł.? Zdaje się ok 10-11 000 km rocznie kiedyś podawano tylko sam teren gminy Mstów do Latosówki….
  Ciekawe czy pasażerowie policzyli ile dopłacili rocznie do biletów dokupując( lub piorąc) maseczki – szmatki, które nic nie dają. A czy wiedzą że intencja światowej oświeconej Lewicy jest taka żeby maszeczki zostały na zawsze…. Był nawet projekt ustawy dający kontrolerom uprawnienia do wystawiania mandatów za brak kagańca jak za brak biletu , na szczęście projekt durny jak i pomysłodawcy więc został odrzucony.

  4
  12
  • Kontroler głupoty pisze:

   Pr110
   Namów roszczeniowych kierowczyków aby zrezygnowali z części wypłaty z Naszych podatków, a zaraz wszystko wróci do normy .
   Maseczki jak chcesz nie noś, ale pozwól decydować innym o tym, jak chcą żyć.

   12
   2
 4. Rudy pisze:

  Macie dopłatę do węgla z gminy jakim prawem macie ? Osiedloki !? Do roboty a nie kurwa tylko narzekać! Nie pasuje Ci gzk to na nogach lub rowerek nie pasuje Ci wójt zmien gminę

  13
 5. Lalamido pisze:

  A podwyżką taka bo w bierze gzk jest były kierownik Pan Adrzej Rz. Który pobiera miesięczna gazę za pracę, a został przywrócony do pracy bo wójt przegrał batalię w sądzie, pan Andrzej bierze około 7tys brutto

  8
  5
  • Mieszkaniec Osiedla pisze:

   Gdyby Pan Andrzej został na swoim stanowisku nie byłoby takiej sytuacji gdzie zatrudnionych jest 3 kierowników. Z tych trzech, tylko Pan Andrzej zna się na, wszystkim.Został jednak bezprawnie wyrzucony przez wójta i zastępcę, który mu bebechem blokował mu opuszczenie pomieszczenia. Teraz za te głupotę przyszło nam Podatnikom zapłacić, bo sąd dał wiarę Panu Andrzejowi.

   13
   1
  • Księgowa pisze:

   Lalamido. Napisz ile zarabiają pozostali kierownicy GZK, kierowcy, księgowe . Jaka to jest suma, którą MY musimy łożyć na ten zbędny dla mieszkańców podmiot !!!

 6. Rudy Bawidamek pisze:

  Rudy! Idź oblechu opier*ol mu kolbe z wdzięczności . Wara od mieszkańców Osiedla, bo sami płacą za siebie. To dla takich jak ty trzeba się składać z podatków, bo ciągle słychać skowyt o podwyżke i kwiczenie o pomoc od ludzi bo wam źle się dzieje..!
  I jeszcze jedno roszczeniowa paróweczko, oddaj hołd podatnikom z gminy , bo to dzięki nim masz pracę marzeń. !

  9
  3
  • Lalamido pisze:

   Możesz mi kolbe wyliczyć tylko umyj zeby 🙂 ja już 13 pensje wziąłem a Ty ?? Nie rób jesteś i tyle i nie wypowiafaj się debilu jak nie masz pojęcia

   • Rudy Bawidamek pisze:

    Lalamido. ! ORTOGRAFIA głupcze !

    Aby było NORMALNIE , trzeba zlikwidować GZK, korzystać z tańszego taboru MPK Częstochowa. To, że dostałeś tyle kasy , więc na kolanach podziękuj NAM PODATNIKOM PARÓWECZKO !

    Panie Redaktorze, proszę zwrócić się do kierownika GZK z zapytaniem, ile kosztuje NAS PODATNIKÓW utrzymanie GZK !!!

    10
 7. :) pisze:

  Trzynastka przytulona a jeszcze czekasz nas podwyżka w gzk 🙂 jakieś 600zl 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *