zachmurzenie duże
piątek
Reklama
Od poniedziałku przedszkola, szkoły i uczelnie wyższe zostaną zamknięte!
11 marca 2020 r. | 11:15
3

Premier Mateusz Morawiecki poinformował, że została podjęta decyzja o zamknięciu wszystkich placówek oświatowych i szkół wyższych na dwa tygodnie od poniedziałku, ale już od jutra te placówki będą niedostępne dla procesu edukacyjnego.

Placówki oświatowe i szkoły wyższe będą nieczynne do 25 marca 2020 roku.

PAWEŁ GĄSIORSKI3 odpowiedzi na “Od poniedziałku przedszkola, szkoły i uczelnie wyższe zostaną zamknięte!”

    • Moherowy kaszkiet pisze:

      Uważam, ze czlowiek odpowiedzialny i myślący podejmie odpowiednie działanie i pomodli się w domu.Są katolickie środki przekazu, wiec nie powinno być z tym zadnego problemu.

  1. Katotaliban pisze:

    Już wkrótce coniedzielne maczanie paluchòw w wodzie na wejsciu i wyjściu, oraz wielkopiątkowe calowanie krzyża, niechlujnie przecieranego przez ministranta, przez tłumy ludzi w tym moherowe berety. koronawirusy i inne lubią to.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *