zachmurzenie duże
piątek
Reklama
Od dziś: Maseczki zamiast przyłbic i chust
27 lutego 2021 r. | 09:32
4

Ministerstwo Zdrowia poinformowało, że od dziś, tj. od soboty 27 lutego na terenie naszego kraju będzie obowiązywać zakaz używania przyłbic i chust. Nie spełniają one kryteriów bezpieczeństwa i nie chronią nas tak skutecznie przed zakażeniem jak maseczki.

Ponadto, od 27 lutego 2021 roku wszystkie osoby wracające z Czech i Słowacji, zostaną skierowane na kwarantannę. Dotyczy to również osób, które przekraczają granicę samochodem. Wyjątek stanowią osoby zaszczepione dwoma dawkami szczepionki przeciw COVID-19 lub osoby posiadające negatywny wynik testu. Test musi być wykonany przed przekroczeniem granicy. Jest ważny przez 48 godzin, licząc od momentu otrzymania wyniku.

PAWEŁ GĄSIORSKI4 odpowiedzi na “Od dziś: Maseczki zamiast przyłbic i chust”

 1. PR110 pisze:

  Do Covidian – Najbezpieczniejszy sposobem jest worek foliowy wiązany przy szyi… ‘Maseczka’ nie została w rozporządzeniu zdefiniowana.Może być od handlarza bronią,chińczyka jak i własnoręcznie uszyta. Może to być bawełna jak i cokolwiek co zakrawa usta , bo na nos zakłada się po to by nie dotykać i nie dłubac w nosie rękami.Duście się dalej w kagańcach, szczegòlnie na dworze.4 i 5 fala nadciąga.

  2
  17
 2. Diabeł pisze:

  PR110
  PUK PUK Wymość sobie dobrze tym foliowym workiem taczkę, na której wyjedziesz jaki drugi w kolejności PUK PUK ?

  17
  2
  • PR110 pisze:

   Skorumpowani lekarze i media, siewcy strachu od ponad roku, pojadą na tych taczkach. Z pandemią jak z kupą na bucie im dłużej się nosi tym w końcu zacznie śmierdzieć i zwracać uwagę że coś jest nie tak,

   2
   7

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *