słabe opady deszczu
piątek
Reklama
fot. UG Rędziny
Od 1 kwietnia zdrożeją ceny biletów w GZK Rędziny!
25 marca 2022 r. | 13:07
14

Wójt Paweł Militowski podjął decyzję o zmianie stawek opłat za usługi przewozowe świadczone przez Gminny Zakład Komunikacyjny w Rędzinach. Od 1 kwietnia będzie drożej za bilety GZK w Rędzinach.

Bilety w I strefie zdrożeją z 2,60 zł na 3,20 zł. W drugiej strefie z 3,80 zł na 4,20 zł, a w trzeciej z 4,20 zł na 5,00 zł.

Szczegóły poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI14 odpowiedzi na “Od 1 kwietnia zdrożeją ceny biletów w GZK Rędziny!”

 1. Marek pisze:

  Po co nam to GZK?

  21
  6
 2. Mieszkaniec pisze:

  Ktoś powie co stanie, jak zlikwidują GZK,
  tzw. kosztowny eksperyment na skalę województwa?
  Myślicie, że nie będzie komunikacji?

  16
  3
  • Zosia pisze:

   MPK Częstochowa będzie bardzo chętnie świadczyć usługi dla gminy i będzie o Niebo taniej.Nie będzie też słychać jazgotu o ciągłych podwyżkach i przywilejach dla kierowców i ich rodzin.

   15
   4
 3. Oblatywacz pisze:

  Po to, aby się dostać do Częstochowy. Nie każdy ma auto. Być może nie jeździsz autobusem, to się nie martw. Ciebie podwyżka cen biletów nie dotyczy

  4
  22
 4. Stop gminnym oszołomom pisze:

  Dotyczy każdego podatnika w gminie.
  Transport MPK Częstochowa, będzie dla gminy zdecydowanie tańszy . Poza tym roszczeniowi kierowcy nie będą się domagać podwyżek wypłat i przywilejow dla rodzinki. Teraz rozumiesz dlaczego trzeba pilnie zlikwidować GZK. !!!Skończyć też raz na zawsze dopłatami do ZGMiK Rędziny. !!! Pytam, ile mieszkań komunalnych i socjalnych jest na osiedlu. ?

  21
  8
 5. PR110M pisze:

  Bilet 5zł + koszt maseczki … a nie czekaj to tylko dla covidian, dla ludzi po 28marca wirus już inaktywowany rozporządzeniem i jest w odwrocie.

  7
  20
 6. Mieszkańcy Gminy pisze:

  To jest niebywały SKANDAL I HUCPA !!! – rodziny kierowców GZK (zgodnie z taryfikatorem) przemieszczają się autobusami GZK za darmo !!! , a chore dzieci, niewidomi, inni posiadacze grup inwalidzkich, w tym uczące się dzieci – muszą płacić za bilet ? To jest wielki skandal i hańba dla wójta i rady gminy, która powinna monitorować poczynania wójta !!!Kierowcy GZK żądają podobnych przywilejów, co pracownicy MPK Częstochowa?
  Niech idą do pracy do MPK, Tam po całodziennym dniu pracy w ruchu miejskim, wiejski kierowca przylazłby do domu i nie miał siły podrapać się po tłustym zadzie. Jak można przyrównywać się do kierowców MPK. Trzeba mieć chorą głowę!!. Jak długo jeszcze będziemy pozwalać na takie skandale gminne !!!

  19
  1
 7. Agusia pisze:

  Gdyby wójt przeznaczył dla GZK, te ponad 800 tysięcy złotych , które wydał na nagrody i premie dla podwładnych, dzisiaj nie byłoby żadnej podwyżki cen biletow. Cóż, wieśniaki niech płacą coraz drożej za bilety, a “gminna szlachta” bawi się w najlepsze za NASZE PIENIĄDZE!!
  TAKIEGO WÓJTA CHCIELIŚCIE?

  15
  1
 8. mieszkaniec pisze:

  To, że rodziny pracowników jeżdżą za darmo tzn. na nasz koszt i z naszych podatków, to jest ewidentna wina tej rady i tego wójta. Nigdy wcześniej rodziny pracowników GZK nie jeździli za darmo komunikacją, skoro byli tacy szczerzy nie sfinasują z własnych diet. GZK zostało kupione za pieniądze mieszkańców całej gminy, baza na ul. Dworcowej też dzięki wójtowi Nowakowi / wygrał proces, bo był wytrawnym prawnikiem / i rada kupiła dla autobusów bazę. Teraz mają przywileje tylko nieliczni, którzy nie mają pojęcia o tym, co było tylko teraz spijają śmietankę. Nie tak miało być, oj nie tak.
  Teraz wcześniejszym radnym jest wstyd i przykro.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *