bezchmurnie
15°
12°
środa
Reklama
Oceń radnego: Wójt Paweł Militowski ponownie najgorszy
01 czerwca 2020 r. | 12:40
7

1202 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Halina Majewska. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.7 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Paweł Militowski ponownie najgorszy”

 1. Marzenka pisze:

  Już gorzej być nie może .Najgorszy z najgorszych w trybie pilnym do odwołanie .
  REFERENDUM !!!
  REFERENDUM !!!
  REFERENDUM !!!

 2. Rodzina na swoim pisze:

  Najbardziej prężny , merytoryczny, i posiadający kilkudziesięcioletnie doświadczenie w samorządzie, były szef rady gminy- Pan Stefan KNOL – na wójta gminy!!!!!!!!

  4
  4
 3. Babochłop pisze:

  Ty weź nie świruj pawiana ??????

 4. Pędzel pisze:

  Mysle ze tak!!!
  Wszystkie pijaki nawrócone.!!!
  Meliny polikwidowane.!!!
  Pora na awans!!!!!

  4
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *