zachmurzenie duże
12°
środa
Reklama
Oceń radnego: Wójt Paweł Militowski ponownie najgorszy!
30 czerwca 2020 r. | 13:09
5

1044 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Anna Sadziak. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.5 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Paweł Militowski ponownie najgorszy!”

 1. Koniniok pisze:

  Pani Radna!
  Dlaczego w drodze Rudniki Mstow, nie ma zabudowanej kanalizacji.?
  Kiedy zbudujecie kanalizacje w Koninie oraz przepompownie?
  Co pani w tej sprawie zrobiła dla mieszkańców Konina?
  Dlaczego nie jest koszona trawa na placu zabaw?

  11
 2. Marzenka pisze:

  Wójt ponownie najgorszy!
  REFERENDUM !!!
  REFERENDUM !!!
  REFERENDUM !!!

  10
 3. Pijok pisze:

  Czemu zaprzestano organizowania imprez plenerowych typu Święto Makaronu,,Święto Cizemki, festyny. Nie odwiedzają też gminy topowe zespoły muzyczne typu Partita, Zenek Martyniuk,,Baciary i wiele innych utytulowanych grajków disco polo. Zabrakło w kasie hajsu?!
  Wszystko już wydane?.

  10
 4. Lew parkietu pisze:

  Nie ma hulania, bo piniondze zostały dawno przeje……

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *