zachmurzenie umiarkowane
17°
17°
poniedziałek
Reklama
Oceń radnego: Wójt Paweł Militowski ponownie najgorszy
08 czerwca 2020 r. | 13:24
6

1349 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Halina Majewska. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.6 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Paweł Militowski ponownie najgorszy”

 1. Krzysztof pisze:

  Należy go usuną ze stanowiska jak najszybciej !!!
  REFERENDUM !!!
  REFERENDUM !!!
  REFERENDUM !!!

  10
  1
 2. Marzenka pisze:

  Słyszałam ,że był chory .
  TAK RIO na kontroli w gminie !!!
  A może go wysłać w delegację do Pyrzowic ???

  10
 3. Redziniak pisze:

  A ,co ma być w tym “wieżowcu” po przedszkolu w Redzinach?
  Gmach urósł do słusznych rozmiarów, a budowa kanalizacji i generalna naprawa ulic gminnych spaliła na panewce!!!!!!

  12
 4. Geodeta pisze:

  Co zrobił wójt i radny powiatowy z naszej gminy ,aby zapobiec remontowi , bez budowy kanalizacji , drogi powiatowej rudniki mstow !?
  W kampanii wójt obiecał skanalizowanie całej gminy, w obawie przed unijnymi karami. W momencie , gdy nadarzyla się kapitalna okazja , wójt odstępuje, z wiadomych tylko sobie przyczyn, od tej inwestycji. !!!!
  Dlaczego wójt nie spełnia przyrzeczenia i nie buduje kanalizacji tam, gdzie jeszcze jej nie ma!?
  Skoro powstała nowa droga powiatowa w gminie ,nie możliwe jest, aby wójt zdecydował się na budowę kanalizacji. Byloby to związane ze zdemolowaniem nowej drogi. Czyli wyrzuceniem pieniędzy w błoto.
  Panie wojcie, kawa na ławę…..będzie kanalizacja za pańskiej kadencji w gminie, czy nie?!

 5. Geodeta pisze:

  To samo pytanie należy postawić szanownym radnym. Co zrobili aby mobilizować wójta do budowy kanaluzacji w całej gminie. Dlaczego podjęli uchwałę wspomagająca powiat kwota pół miliona złotych na budowę drogi powiatowej rudniki mstow bez zabudowy w niej kanalizacji?!
  Dlaczego radni nie wymogli tego na wojcie i dlaczego nie inspirują wójta by skanalizował pozostała część gminy!?
  Po co kochani radni poszliście do samorządu. Tylko dla kasy!?

 6. Zuza lalka nieduża pisze:

  Dajcie już spokój Pawłowi z tymi całymi
  pretensjami o drogi i ulice w gminie, bo wydaje mi się, ze za te działkę w gminie odpowiedzialny był jego Zastępca.Zastepca Wójta, który brał bardzo pokazna kwotę, z racji sprawowania nadzoru nad tymi zagadnieniani. Tam kierujcie wszelkie żale , pretensje ewentualnie zachwyty. !!!!!
  Niech Paweł udostępni Zakres Obowiązków Zastępcy Wojta i przekonacie się naocznie, że w tych sprawach Wójt nie dokonał żadnych zaniedbań!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *