zachmurzenie umiarkowane
17°
17°
poniedziałek
Reklama
Oceń radnego: Wójt Paweł Militowski najgorszy!
18 listopada 2019 r. | 12:55
4

1009 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepszy okazał się Eryk Łęgowik. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.4 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Paweł Militowski najgorszy!”

 1. Justyna pisze:

  Jak może być najgorszy, skoro dawno temu postawił na lepsze jutro dla wszystkich mieszkańców. To juz przechodzi ludzkie pojęcie. ….

  6
  2
  • Oziębła Zuzanna pisze:

   PUK PUK Wyborco, który pozostawiłeś dawno temu na rzekome swoje lepsze jutro – Jakieś brednie z tym rankingiem radnych i wójta. No jak Pawełek może być najgorszy, skoro kasuje prawie ćwierć miliona złotych rocznie za pracę dla dobra nas wszystkich.I to z naszych podatków. PUK PUK

   Pieśn 5 (fragmenty) Jan Kochanowski

   “Cieszy mię ten rym: “Polak mądr po szkodzie”;
   Lecz jeśli prawda i z tego nas zbodzie,
   Nową przypowieść Polak sobie kupi,
   Że i przed szkodą, i po szkodzie głupi. “

 2. Głos z Osiedla pisze:

  Bez wątpienia, pani radna DIANA JARCZOK jest najpiękniejszą radną, jaka dotąd zasiadała w tym organie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *