zachmurzenie umiarkowane
26°
25°
poniedziałek
Reklama
fot. yt
Oceń radnego: Wójt Paweł Militowski najgorszy!
22 czerwca 2020 r. | 11:46
13

1225 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepszy okazał się Mateusz Kurkowski. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.13 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Paweł Militowski najgorszy!”

 1. Koniniok pisze:

  Jak może najgorszym być ktoś, kto ma bizantyjską pensje , wynagrodzenie z wodociągów, pieniądze z tytułu podroży służbowych.Przecież to jest NONSENS!

  17
  • Stop mowie nienawiści pisze:

   Szanowny Panie Administratorze Strony, a może Pan rozważyłby kandydowanie na Wójta w jednej z Gmin, o których Pan tak namiętnie pisze? Pańska wygrana, po zjednaniu sobie odpowiedniej liczby wyborców, wreszcie pokazałaby wszystkim jak POWINIEN zarządzać i zarabiać prawdziwy Wójt!

   2
   11
   • Stop zakłamaniu, populizmowi i degrengoladzie pisze:

    Skoro ktoś decyduje się kandydować, musi po zwycięstwie sumiennie wywiązywać się z obowiązków.!!!!
    Nie wolno pod żadnym pozorem potem kłamać. przyrzekać i rzucać obietnic bez pokrycia.
    Nie wolno pod żadnym pozorem marnotrawić “ludzkiej krwawicy” jaką są podatki.
    Nie wolno pod żadnym pozorem odmawiać udzielenia informacji publicznej, na pytania nurtujące mieszkańców gminy.Zwłaszcza w sferze gospodarowania ich podatkami.
    Nie wolno pod żadnym pozorem ZADŁUŻAĆ GMINY.
    Nie wolno pod żadnym pozorem zmarnotrawić ponad 7 i pół miliona złotych nadwyżki budżetowej, którą pozostawił poprzednik.
    Nie wolno pod żadnym pozorem ustawiać nowych znaków drogowych oraz nazw ulic na dziurawych, wymagających pilnego remontu ulicach i drogach gminnych.
    Nie wolno pod żadnym pozorem budować w polach mało potrzebnych mieszkańcom dróg i ulic, pozostawiać na pastwę losu ulice w centrum gminy (Cmentarna,Kościuszki, Parkowa, Szkolna i wiele innych).
    Nie wolno pod żadnym pozorem ustawiać mijanek na ulicy Szkolnej, aby po interpelacji mieszkańców, usuwać je i marnotrawić tym samym podatki.
    Nie wolno pod żadnym pozorem, wspomagać powiatu w budowie dróg powiatowych leżących na terenie gminy BEZ ZABUDOWANIA W NICH KANALIZACJI- droga Rudniki Mstów.
    Nie wolno pod żadnym pozorem dobierać sobie do pracy kolegów, których potem brutalnie się wyrzuca, PRZED KOŃCEM KADENCJI, gdy wyrażają wole kandydowania w wyborach wójta.
    Nie wolno pod żadnym pozorem ukrywać nagród dla podległych pracowników gminy.
    itd….itd
    A, TAK PLULIŚCIE WSZYSCY NA CHMIELARZA, I CO, GŁUPIO WAM TERAZ?

    10
    1
    • Stop mowie nienawiści pisze:

     A Pan sumiennie wywiązuje się z etyki dziennikarskiej, którą powinien cechować obiektywizm? Na tej stronie nie ma ani jednego artykułu, który pozytywnie mówił o działalności Wójta i Rady Gminy. To powinno dać do myślenia. A przecież powinno się cieszyć, że coś się buduje, jest rozwój, ludzie mają zatrudnienie, są nagradzani. PS Nic nie stoi na przeszkodzie aby mógł być Pan na miejscu Wójta i posiadać tę bizantyjską pensję.

     6
     7
     • Joanna pisze:

      Panie “stop mówię nienawiści”.obiektywizm dziennikarski polega na rzetelnym opisie i przekazie opinii publicznej różnych zachowań. Tak dzieje się na tym forum. Gdyby Redaktor skupiony był wyłącznie na peanach na cześć wyimaginowanych sukcesów władz gminy byłoby to łamaniem prawa prasowego. Czasy PRL-u już dawno przeminęły ale sentyment jak widzę do tamtych czasów pozostał.
      To że ktoś przychodzi na sesje lub zwyczajnie administruje urzędem nie należy do żadnych sukcesów. To wynikający z prawa obowiązek. Tak trudno to zrozumieć?
      P. S. Co do pensji to naprawdę jest bizantyjska. W porównaniu do zarobków innych niektórych włodarzy w tym prezydentów miast i burmistrzow!

      3
      1
     • Joanna pisze:

      Panie “stop mówię nienawiści”.Proszę zachowywać się analogicznie do sytuacji w gminie. Ona nie jest w stopniu minimalnym zadowalająca. To nie jest czas na żarty. Obiektywizm dziennikarski między innymi polega na tym że dostarcza się opinii publicznej informacje które są skrzętnie skrywane przez władze gminy. Inaczej zawód ten nie ma racji bytu. Nie bez kozery dziennikarze postrzegani są jako 4 wladza… ?
      Każdorazowe chwalenie władzy chociażby za wyimaginowane sukcesy byłoby naruszeniem etyki dziennikarskiej oraz prawa prasowego.
      Proszę o tym na przyszłość pamiętać.

   • powiedzmy sobie uczciwie... pisze:

    Drodzy mieszkańcy gminy!
    Jak już jesteśmy przy ocenie stanowiska WÓJTA, to porównajcie sobie drodzy mieszkańcy gminy, okres sprawowania władzy pana wójta Chmielarza, oraz obecnego włodarza gminy..Wyciągnijcie odpowiednie wnioski, na podstawie analizy działania obu Panów.Tutaj nie potrzeba specjalistycznego wykształcenia z różnych dziedzin , tylko wystarczy rozglądnąć się dookoła i trochę poczytać w internecie na stronie gminy. Zwróćcie szczególną uwagę drodzy państwo, na gospodarowanie środkami budżetowymi.A, to wiele mówi o prawdziwych gospodarzach.Ile długu miał pan Chmielarz, w stosunku do inwestycji, które poczynił, a ile długu ma obecnie rządzący gminą, też w stosunku do swoich inwestycji.Ile osób zatrudniał w gminie i jednostkach podporządkowanych pan Chmielarz, a ile zatrudnia obecnie rządzący gminą wójt.To wszystko widać jak na dłoni.
    Wydaje się po tych kilku latach, że zbyt szybko, w towarzyszących emocjach, przepędziliście pana Chmielarza.Zrobiliście wielką krzywdę budżetowi gminy, a tym samym mieszkańcom.

    11
   • Jurek Ogórek pisze:

    Ty ,kolego “stop mowie nienawiści” , nie masz ochoty wystartować przypadkiem na wójta. ?
    Czy już jesteś beneficjentem fałszywego lepszego jutra i rżysz jak koń ze zrobionych w wala. ?

 2. Jacek i Placek pisze:

  Panie wójcie, czekamy na odważny krok z pańskiej strony, i ujawnienie, ile nagród, i w jakiej wysokości rozdał Pan swoim pracownikom, oraz jak Pan to uzasadnił. Żeby dostać nagrodę finansową lub rzeczową, osoba powinna wykazać się czymś szczególnym.Osiągnięcia te powinny być zdecydowanie ponadprzeciętne. !
  Patrząc na gminę Janów, gdzie zastępca wójta otrzymała 9 000 zł. (dziewięć tysięcy ) nagrody, aż boję się pomyśleć, co się wydarzyło w naszej gminie, że tak Pan ukrywa skrzętnie te wiadomości……..ale i do tego powolutku dojdziemy.

  21
 3. Marzenka pisze:

  Zorganizujmy REFERENDUM i wyrzućmy go !!!
  REFERENDUM !!!
  REFERENDUM !!!
  REFERENDUM !!!

  19
 4. Cecylia pisze:

  Marzenka zakładaj komitet referendalny my ci w tym pomożemy widzę, że mądzrze myślisz zbierzemy podpisy i odsuniemy od władzy tych nieudaczników!!!!!! Zanim nas puszczą z torbami. Nie tylko Militowskiego, ale całą radę, która jest mu poddana.

  16
 5. Prezes Ochocki pisze:

  Lubu dubu, lubu dubu, niech żyje prezes naszego klubu, niech żyje nam. !!!
  To śpiewaliśmy my, wywianowani nagrodami pracownicy.

  12
 6. poganiacz mułów pisze:

  Rada Gminy Janów, nie udzieliła wójtowi, byłemu policjantowi, wotum zaufania.Warto zauważyć, że od tej samej rady wcześniej wójt otrzymał absolutorium.Czyżby tam też szykowali się do REFERENDUM?
  Wychodzi na to, że “mundurówka” nie ma szczęścia do kierowania poważnymi instytucjami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *