zachmurzenie duże
12°
środa
Reklama
fot. yt
Oceń radnego: Wójt Paweł Militowski najgorszy!
18 maja 2020 r. | 12:30
1

1031 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Halina Majewska. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Wójt Paweł Militowski najgorszy!”

  1. Koniniok pisze:

    Trzeba koniecznie ustalić te wyjazdy do Pyrzowic na lotnisko i jego okolice.. To może być dobry trop i moze wiele wyjaśnić. Dalej nie mamy wiedzy na temat delegacji wójta. Ile ich było, gdzie i jakie koszta ponieślismy jako podatnicy.Wyborcy muszą to wszystko wiedzieć jak wydatkowano ich pieniądze! !!!!
    To wszystko robimy dla dobra mieszkańców gminy i wójta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *