zachmurzenie duże
piątek
Reklama
Oceń radnego: Wójt Paweł Militowski najgorszy!
04 maja 2020 r. | 13:02
3

765 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Lidia Warwasińska. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Paweł Militowski najgorszy!”

 1. Człowiek w żelaznej masce pisze:

  Ludzie,dejta spokój. Jak może być najgorszy mając bizantyjską pensje wójta, etat w wodociagach, i kasę, za delegacje.
  Panie Redaktorze. Ile wójt uzyskał pieniedzy za te delegacje, i ile dni nie było go w gminie?
  Zapomniałem o pieniądzach za niewykorzystane urlopy wypoczynkowe.
  Czy ktoś z takim przychodem piastuje do miana NAJGORSZY!?

 2. Marzenka pisze:

  Najgorszy z najgorszych !!!

 3. Kalibabka pisze:

  Paweł, miej honor i ustąp.Przecież kiedyś nosiłeś mundur strażnika więziennego.A, to do czegoś zobowiązuje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *