bezchmurnie
27°
26°
poniedziałek
Reklama
fot. yt
Oceń radnego: Wójt Paweł Militowski najgorszy
13 kwietnia 2020 r. | 11:38
7

1004 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepszy okazał się Piotr Kurowski. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.7 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Paweł Militowski najgorszy”

 1. Mieszkaniec Osiedla pisze:

  Jak może być najgorszy, skoro ma bizantyjską pensje, za funkcje wojta, prace w wodociagach i zyski z delegacji !!
  Redaktorze , sprawdzić uzyskane pieniądze za delegacje służbowe. Przez tyle lat uzbierała się niezła sumka.

 2. Marzenka pisze:

  Najgorszy z najgorszych całkowicie bez wyobraźni człowiek tak zadłużył gminę ,że jeszcze długo długo długo nasze prawniki będą jego długi spłacały .

  14
 3. Winchester pisze:

  Przepedziliscie porządnego wójta , wiec KARMA do was wróciła.

  12
  1
 4. Lalka pisze:

  Nię martwcie się kochani.Wkrótce do Was wrócę.Naprawie to wszystko ,co zostało zepsute.Nawet pozostawioną nadwyżka ponad 7 milionów nie pomogła.
  Wszystkiego dobrego dla wszystkich.?

 5. Wodz123 pisze:

  Oby wszyscy tak rządzący jak i kierownik obecny gzk zapłacili słusznie za swoje występki jak wam nie wstyd !!!

  • Jaś i Małgosia pisze:

   Dajcie już nieborakom spokój, przecież myślą, co by tu jeszcze zrobić dla gminy.Nie widzicie jak w pocie czoła pracują nad naszym “lepszym jutrem”?
   Panie Redaktorze!!! Dziękujemy i prosimy – tak trzymać i nie popuszczać, ani na krok.Mieszkańcy muszą mieć pokazane czarno na białym, jak faktycznie ta gmina była zarządzana.Jak były wydawane nasze pieniądze.Jaki był tryb prowadzonej polityki personalnej i kadrowej w gminie.W jaki sposób odbywały się konkursy na stanowiska w gminie.
   To musi być surowa lekcja i zarazem nauczka dla następców , aby nie przyszło im do głowy w przyszłości lekceważyć wyborców.Z tej lekcji muszą być wyciągnięte wnioski dla potomnych, jeśli nawet zaprowadzić mogą, co niektórych ludzi przed oblicze prokuratora!!!!!!!
   a na koniec z innej beczki…
   P.S. Czy prawdą jest, że w gminie Rędziny znajduje się filia Domu Dziecka Chorzenice z siedzibą w Rędzinach.Z kim ten plan został uzgodniony.Kiedy powstał Dom Dziecka w Rędzinach.Czy gmina partycypuje w utrzymaniu wychowanków, w jakim zakresie.

  • Redziniak pisze:

   A, gdzie byli radni w tym wszystkim?
   W jaki sposób działała Komisja Rewizyjna ?
   Nigdy nie ustalono żadnych nieprawidłowości w funkcjonowaniu urzędników i wójta?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *