słabe opady śniegu
niedziela
Reklama
Oceń radnego: Wójt Paweł Militowski najgorszy
30 października 2023 r. | 09:53
3

746 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Justyna Kowalczyk. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Paweł Militowski najgorszy”

 1. mieszkaniec pisze:

  Paweł Militowski PUK PUK PUK !!!
  Paweł Militowski to wójt gminy najgorszy z najgorszych dotychczasowych wójtów gminy Rędziny
  Paweł Militowski to wójt gminy , który na niczym się nie zna.
  Paweł MIlitowski to wójt gminy ,który nic nie potrafi .
  Paweł MIlitowski to wójt gminy , który zdradzał swoją żonę z podległymi urzędniczkami
  Marzenka i Kasieńka wykorzystując środki finansowe pochodzące od mieszkańców gminy Rędziny. Paweł MIlitowski to wójt gminy ,, który zadłużył mieszkańców gminy Rędziny na ponad 20 milionów złotych
  PUK PUK PUK !!!
  WY PUK AŁ wszystkich mieszkańców gminy !!!

  15
 2. Mieszkaniec Kościelca pisze:

  wójta wspomagali w tych “dziełach” oddani mu radni. Dobrze, że Nadzór Prawny Wojewody bardzo skutecznie zablokował niektóre ich działania, unieważniając podjęte przez radnych uchwały.
  Jeszcze nigdy w historii gminy nie było tak słabiutkiego merytorycznie wójta i radnych. Jeszcze nigdy w historii gmina nie była tak masakryczne zadłużona. Jeszcze nigdy w historii gminy mieszkańcy musieli się wstydzić za wójta i radnych. Jeszcze nigdy w historii nie było tak drastycznych opłat za śmieci , podatki i inne daniny. Jeszcze nigdy w historii gminy nie było tak masakrycznego rozdawnictwa pieniędzy podatników na premie, nagrody dla podległych urzędników. Jeszcze nigdy w historii w gminie nie było zatrudnionych tylu urzędników i pracowników. Jeszcze nigdy w historii gminy żadnemu wójtowi nie zostało zatrzymane prawo jazdy. Przecież ci ludzie to jakaś masakryczna porażka dla zdecydowanej większości mieszkańców gminy. Cieszą się tylko Ci, co doją gminę w różnoraki sposób np. praca dla rodzin, wykonywanie różnych odpłatnych usług dla gminy, itp.

  12
 3. Była radna pisze:

  Wójt Paweł Wielki
  Niczym Król Kazimierz Wielki
  Zastał gminę drewnianą (podupadłą)
  Uczynił murowaną.

  2
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *