zachmurzenie duże
niedziela
Reklama
fot. UG Rędziny
Oceń radnego: Wójt Paweł Militowski najgorszy
09 października 2023 r. | 11:33
13

923 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Justyna Kowalczyk. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.13 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Paweł Militowski najgorszy”

 1. mieszkaniec pisze:

  PUK PUK PUK !!!
  Paweł Militowski to wójt gminy najgorszy z najgorszych dotychczasowych wójtów gminy Rędziny
  Paweł Militowski to wójt gminy , który na niczym się nie zna.
  Paweł MIlitowski to wójt gminy ,który nic nie potrafi .
  Paweł MIlitowski to wójt gminy , który zdradzał swoją żonę z podległymi urzędniczkami
  Marzenka i Kasieńka wykorzystując środki finansowe pochodzące od mieszkańców gminy Rędziny. Paweł MIlitowski to wójt gminy ,, który zadłużył mieszkańców gminy Rędziny na ponad 20 milionów złotych
  PUK PUK PUK !!!
  WY PUK AŁ wszystkich mieszkańców gminy !!!

  12
  1
 2. mieszkanka gminy pisze:

  Za wszystkie jego przekręty zostanie rozliczony i pociągnięty do odpowiedzialności karnej. Pora już najwyższa ŻEBY SIĘ GO POZBYĆ I DOKŁADNIE ROZLICZYĆ. ON JEST NAJGORSZY, NAJGŁUBSZY I NAJBARDZIEJ PAZERNY ZE WSZYSTKICH WÓJTÓW NASZEJ GMINY. LUDZIE KOGO WY WYBRALIŚCIE WSTYD WIELKI !!!!!!!!!!!!

  11
  1
 3. Efekt Jojo pisze:

  Faktycznie, zrobił się gruby za nasze podatki!!!

  10
  1
 4. Olek pisze:

  Najlepszy wójt w historii gminy. Robi to o czym inni tylko ględzili, że trzeba by zrobić. Nowe drogi, nowy stadion, kanalizacja sanitarna plus nowa oczyszczalnia ścieków, będzie też rozbudowana szkoła w Koninie, bo są już na to pieniądze. O innych, mniejszych inwestycjach nawet nie wspomnę, tyle tego jest. Za kadencji obecnego wójta płyną do gminy pieniądze ze źródeł zewnętrznych jak nigdy wcześniej. Wójt o nowoczesnym spojrzeniu. na rzeczywistość, a nie jakiś zacofany, wiejski dziad co o rozwoju nie ma pojęcia. W naszej gminie buduje się coraz więcej mieszkańców Częstochowy, bo widzą, że warto. Nie pozwólmy by oszczercy, krętacze i zawistnicy popsuli to wszystko.

  3
  12
  • mieszkaniec gminy pisze:

   Olek
   – Paweł Mirosław wiem , że to TY jednie o sobie tak myślisz .
   – nowe drogi jak większość widzi wybudował koło siebie
   – ulica Prosta dla zajęcy.

   Nowy stadion to ogrodzona wyleniała łąka dla owiec to nie jest stadion z wizualizacji !!!.
   I
   Za kadencji obecnego wójta płynie najwięcej pieniędzy do gminy z portfeli mieszkańców już niedługo zobaczysz jak wójt gminy podniesie podatki
   Pieniądze ze źródeł zewnętrznych też pochodzą od mieszkańców które partia rządząca jak nigdy wcześniej przekazuje w ramach POLSKIEGO ŁADU .

   Mieszkańcy gminy Rędziny nie pozwólmy aby taki niemoralny człowiek ,który zdradza żonę z urzędniczkami dalej piastował stanowisko wójta gminy.!!!

   11
   1
   • Olek pisze:

    Stadion będzie taki jak miał być, budowany jest etapami, każdy to rozumie, jeśli ma tylko trochę oleju w głowie, chyba, że ktoś ma łeb wielki jak baniak, ale w środku pusty.

    1
    8
    • Kibic Unii Rędziny pisze:

     Olek stadion dla GKS Unia Rędziny ten z wizualizacji z kampanii wyborczej 2018 roku miał być wybudowany w latach 2021 -2022 .
     Obecnie mamy rok 2023 stadion dla GKS Unia Rędziny wygląda jak miernie zadbana łąka dla barnów .

     8
     1
     • Mieszkaniec Osiedla pisze:

      ta łąka ogrodzona siatką, niby boisko dla Unii, podoba się tylko wyborcom rudego łba, czyli baranom typu Olek hałabała i inni kolbooprawcy, fałszywi szkodnicy gminni.

      7
      1
 5. Mieszkania Gminy pisze:

  Byłam wczoraj w Kłomnicach. Jeden ze znaczących mieszkańców zmasakrował mnie takim tekstem…… “Wy to macie wójta kurwiorza”
  Do teraz nie mogę ochłonąć.

  8
  1
  • Mieszkanka z Rudnik pisze:

   Święta prawda !!!
   Militowski już w kampanii wyborczej wyrwał biegającą wzdłuż DK 91 Marzenkę tak dobrze się składało pracowała w referacie nieruchomości !!!
   Militowski zaraz wszedł w kolejny romans z koleżanką Marzenki Kasieńką również z referatu nieruchomości !!!
   Militowski organizował wspólne wyjazdy na szkolenia w delegacje do samych trakcyjnych miejsc w kraju i poza granicami !!!
   Raz jedna była brana po uwagę raz druga !!!

   Doszło do tego ,że panienki zorientowały się ,że są brane pod uwagę jedna po drugiej !!!
   Urządziły bijatykę na dolnym holu w budynku Urzędu Gminy w Rędzinach wyzywały się od najgorszych !!!

   8
   1
   • hałabała pisze:

    Trzeba nieć faktycznie nasrane we łbie żeby wyrywać laski z tej samej fabryki, w dodatku będąc żonatym. Jak taka gnida traktuje swoją małżonkę i dzieci ?

    8
    1
  • pisze:

   Przynajmniej nie mówią o nim, że to homoseksualista, tak jak mówili o poprzednim.

   1
   8
   • hałabała pisze:

    POPRZEDNIKOWI RUDY GAD DO PIĘT NIE DORASTA. POPRZEDNIK JEST PRZYSTOJNY, PORZĄDNIE SIE UBIERA, ZNA JĘZYKI, POZOSTAWIŁ W KASIE GMINY PONAD 8 MLN ZŁOTYCH NA ODCHODNE, NIE BYŁ POŚMIEWISKIEM GMINY. TERAZ LUDZIE POŁAPALI SIĘ JAKI POPEŁNILI KATASTROFALNY BŁĄD.

    8
    1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *