słabe opady deszczu
20°
18°
sobota
Reklama
UG Rędziny
Oceń radnego: Wójt Paweł Militowski najgorszy
02 października 2023 r. | 12:38
7

983 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Justyna Kowalczyk. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.7 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Paweł Militowski najgorszy”

 1. Mieszkaniec pisze:

  Paweł Militowski to
  – Najgorszy z najgorszych wójt gminy na niczym się nie zna. nic nie potrafi poza tym że zdradzał swoją żonę z podległymi urzędniczkami Marzenka i Kasieńka wykorzystując środki finansowe pochodzące od mieszkańców gminy Rędziny – Zadłużył mieszkańców gminy Rędziny na ponad 20 milionów złotych

  19
  1
 2. mieszkanka gminy pisze:

  To jest wiadomo od ośmiu lat, że rudy jest najgorszy. Ludzie plują mu w twarz, a on to lekceważy, bo gdzie zarobi takie wieeelkie pieniądze? Oby jak najszybciej wybory i w końcu się go pozbyć raz na zawsze. Umierał już trzy razy ciekawa jestem czym będzie teraz mamił wyborców. Stworzył w gminie taką klikę i myśli, że mu wszystko wolno. Na pewno zostanie rozliczony i odpowie przed prokuratorem za wszystkie machloje.

  19
  1
 3. Hektar Kamieniecki pisze:

  Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Wójt któremu zależy na rozwoju gminy, a nie jakiś zawistnik co drogi nie zbuduje, bo by go skręciło, że ktoś tam ma pole i jego wartość wzrośnie.

  1
  19
  • Mieszkaniec pisze:

   co za brednie. Nie udawaj .że nie wiesz że rodzina wójta gminy ma pole przy ulicy Prostej ???? Najpierw zapłacił za wykup gruntów pod drogę a teraz powstaną działki z jednej strony dla rodziny wójta gminy z drugiej strony dla radnego z Marianki . Po Ile działek zyskają????

   16
   1
   • Hektar Kamieniecki pisze:

    Uderz w stół, a nożyce się odezwą,
    witaj pajacu. Kiedy obejmowałeś władzę po Nowaku była mowa o wytyczeniu nowych ulic na polach za blokami, nic z tego nie powstało, nawet ulicy Wiznera nie chciałeś ucywilizować z powodu, który podałem i jeszcze cały czas bruździsz szkodniku po tym jak cię ludzie wykopali z urzędu.

    1
    15
 4. Marek pisze:

  Widać ryży gad się odezwał!

  13
  1
 5. hałabała pisze:

  RUDY GAD DOSTAŁ “WIATRU W ŻAGLE” , GDY POPEŁZAŁ NA CZWORAKA PO JAŁMUŻNE DO JEDNEJ Z GMIN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *