zachmurzenie duże
UG Rędziny
Oceń radnego: Wójt Paweł Militowski najgorszy
02 października 2023 r. | 12:38

983 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Justyna Kowalczyk. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.

7 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Paweł Militowski najgorszy”

1. Mieszkaniec pisze:

Paweł Militowski to
    – Najgorszy z najgorszych wójt gminy na niczym się nie zna. nic nie potrafi poza tym że zdradzał swoją żonę z podległymi urzędniczkami Marzenka i Kasieńka wykorzystując środki finansowe pochodzące od mieszkańców gminy Rędziny – Zadłużył mieszkańców gminy Rędziny na ponad 20 milionów złotych

2. mieszkanka gminy pisze:

To jest wiadomo od ośmiu lat, że rudy jest najgorszy. Ludzie plują mu w twarz, a on to lekceważy, bo gdzie zarobi takie wieeelkie pieniądze? Oby jak najszybciej wybory i w końcu się go pozbyć raz na zawsze. Umierał już trzy razy ciekawa jestem czym będzie teraz mamił wyborców. Stworzył w gminie taką klikę i myśli, że mu wszystko wolno. Na pewno zostanie rozliczony i odpowie przed prokuratorem za wszystkie machloje.

3. Hektar Kamieniecki pisze:

Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Wójt któremu zależy na rozwoju gminy, a nie jakiś zawistnik co drogi nie zbuduje, bo by go skręciło, że ktoś tam ma pole i jego wartość wzrośnie.

• Mieszkaniec pisze:

co za brednie. Nie udawaj .że nie wiesz że rodzina wójta gminy ma pole przy ulicy Prostej ???? Najpierw zapłacił za wykup gruntów pod drogę a teraz powstaną działki z jednej strony dla rodziny wójta gminy z drugiej strony dla radnego z Marianki . Po Ile działek zyskają????

• Hektar Kamieniecki pisze:

Uderz w stół, a nożyce się odezwą,
        witaj pajacu. Kiedy obejmowałeś władzę po Nowaku była mowa o wytyczeniu nowych ulic na polach za blokami, nic z tego nie powstało, nawet ulicy Wiznera nie chciałeś ucywilizować z powodu, który podałem i jeszcze cały czas bruździsz szkodniku po tym jak cię ludzie wykopali z urzędu.

4. Marek pisze:

Widać ryży gad się odezwał!

5. hałabała pisze:

RUDY GAD DOSTAŁ “WIATRU W ŻAGLE” , GDY POPEŁZAŁ NA CZWORAKA PO JAŁMUŻNE DO JEDNEJ Z GMIN