zachmurzenie umiarkowane
17°
17°
poniedziałek
Reklama
Oceń radnego: Wójt Paweł Militowski najgorszy
18 września 2023 r. | 12:29
2

1021 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepszy okazał się Piotr Kurowski. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Paweł Militowski najgorszy”

  1. Mieszkaniec gminy pisze:

    PUK PUK PUK !!!! Militowski to najgorszy z najgorszych wójt gminy Rędziny nic nie potrafi na niczym się nie zna!!! Militowski do samorządu przyszedł na stanowisko wójta gminy z samorządu sołeckiego !!!! Militowski do samorządu przyszedł z doswiadczem zawodowym z ZK !!!! Militowski poza zadłużaniem mieszkańców gminy Rędziny i zdradą żony z podległymi urzędniczkami Marzenka i Kasieńka nic nie potrafi !!!! Militowski WYPŁUKAŁ wszystkich mieszkańców !!!

    11
  2. Marek pisze:

    Nic dodać nic ująć !!!!

    10

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *