zachmurzenie duże
niedziela
Reklama
fot. UG Rędziny
Oceń radnego: Wójt Paweł Militowski najgorszy
04 września 2023 r. | 10:25
8

766 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepszy okazał się Mateusz Kurkowski. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.8 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Paweł Militowski najgorszy”

 1. Mieszkaniec gminy pisze:

  Militowski był jest i zostanie najgorszym wójtem gminy!!! Militowski na niczym się nie zna do samorządu przyszedł z ZK nic nie potrafi poza zadłużaniem mieszkańców gminy!!! Militowski zadłużył mieszkańców na długie długie lata ponad 20 mln zł. Militowski jak został wójtem gminy to zaczął zdradzać żonę z podległymi urzędniczkami Marzenka i Kasieńka wykorzystując środki finansowe na wyjazdy na delegacje na szkolenia !!!! Militowski to zły człowiek skłócony z sąsiadami to patologia !!!

  18
  2
 2. Welcome to Hell pisze:

  najgorszy, bo podniósł tę gminę z kolan?
  najgorszy, bo zbudował piękne drogi i nowoczesną infrastrukturę?
  najgorszy, bo gmina prężnie się rozwija?
  najgorszy, bo zadbał o wyposażenie OSP?
  najgorszy, bo wykonał wspaniały plac rekreacyjny w Rudnikach i innych sołectwach ?
  najgorszy, bo prowadzi generalne remonty obiektów szkolnych?
  najgorszy, bo przeprowadził remont GZK?
  najgorszy, bo organizuje rajdy, zawody rekreacyjne, pikniki i inne zabawy aktywizujące mieszkańców?
  najgorszy, bo nikt tyle nie zrobił dla gminy wcześniej?
  i tak dalej, i tak dalej…

  2
  20
  • Mieszkaniec gminy pisze:

   co za głupoty piszesz Welome to Hell. Militowski z kolan to może podnosił swoje kochanki !!! Militowski zbudował drogi w polach i na Wodnicy !!! Militowski zadłużył mieszkańców gminy na lata ponad fwadziesy milionów długu !!!! Militowski wykonał plac rekreacyjny dla pijaków z Rudnik i okolicy mają się gdzie odlać !!!! Militowski przejął rajdy rowerowe od Ada na a Michalaka którego zwolnił z pracy w Zespole Szkolno przedszkolnym w Rudnikach !!!! Militowski. podnosi podatki i opłaty że mieszkańcy gminy płacą najwyższe w całym powiecie !!!!

   17
   0
 3. mieszkaniec Kościelca pisze:

  Nie wiem czy jesteś taki głupi, czy ciągniesz zyski z tego nieudacznika. Skoro nie potrafisz ocenić rządów poprzednich wójtów to jesteś idiotą!!!!!! Ten się nie nadaje nawet na śmieciarza gnębi nas podatkami. opłatami za wywóz śmieci, w żadnej gminie nie ma takich opłat i podatków. Żaden wójt , skarbnik i sekretarz nie zarabia tak dużo z naszych pieniędzy. Nam się żyje bardzo ciężko a on nas doi ile wlezie. Czy tobie to odpowiada? Które te drogi są takie piękne czy ta w polu dla zajęcy?. Trzeba być odważnym i głupim żeby pisać takie brednie!!!!!!! Spójrz w lustro i przerzegnaj się, bo grzeszysz.

  16
  1
 4. Mieszkaniec pisze:

  co zrobił rudy od siebie ? drogi , wyposażenie osp ,remont budynków gzk i placówek z gimnazjum dostał z rzędu!!!
  od siebie dal podwyżki śmieci, niszczenie gck , dal sobie podwyżkę wynagrodzenia,
  gmina się rozwija hshahs jpr

  19
  0
 5. Mieszkanka Kościelca pisze:

  Jestem pewna, że te negatywne wpisy
  o Pawle robi kolejna banda nieudaczników i cwaniaków, która czeka z utęsknieniem, przebierając nóżkami, na swoją kolej do koryta, w myśl słynnego już hasła TKM!

  5
  13
 6. mieszkaniec Kościelca pisze:

  Każdy inny tylko nie ten pazerny, nieudacznik!!!!!! Czy ciągniesz profity z jego działalności, bo my tylko płacimy, a on rozdaje nasze i sam nie ma skrupułów na wynagrodzeniu.

  15
 7. patrząc na to z boku pisze:

  Przestańcie się oszukiwać. Podobnie było za wójta Chmielarza. Spragnieni koryta robili wszystko, żeby odsunąć go od władzy. Podobnie jest teraz. Po prostu jedna banda zastępuję drugą bandę, pod pozorem naprawy gminy . A w gruncie rzeczy chodzi tylko o jedno……….o wydojenie gminy, profity dla siebie i rodzinki . !!

  11

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *