pochmurnie
16°
14°
wtorek
Reklama
Oceń radnego: Wójt Paweł Militowski najgorszy
21 sierpnia 2023 r. | 12:05
2

716 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Lidia Warwasińska. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Paweł Militowski najgorszy”

 1. Marzenka pisze:

  PUK PUK PUK !!! Militowski był jest i pozostanie najgorszym wójtem gminy Rędziny!!!
  Militowski z doświadczeniem w ZK i radzie sołeckiej Rudniki nie był
  i nie jest przygotowany do pracy na stanowisku wójta gminy!!!
  Militowski zamiast dbać o dobro mieszkańców gminy Rędziny dba jedynie o swoje i swojej rodziny dobro!!!
  Militowski jako jedyny wójt gminy zdradzał żonę z podległymi urzędniczkami na szkoleniach na delegacjach na wyjazdach do Pyrzowickich hoteli wszystko ze środków publicznych z podatków i opłat od mieszkańców. PUK PUK PUK !!!
  Militowski odejdź już bo poza długami i smrodem nic po tobie nie pozostanie.!!!

  13
  1
 2. mieszkaniec Kościelca pisze:

  Zawsze jest najgorszy i bez honoru, bo powinien sam odejść skoro mieszkańcy go nie tolerują, tylko gdzie on dostanie takie koryto? Biedak na niczym się nie zna, nic nie rozumie jak mogli go wybrać aż 2 razy na wójta???????!!!!!!!!! Ciekawy jestem czy ci, którzy na niego głosowali sromotnie tego nie żałują? On ma eldorado, a my biedę przez niego i jego radnych!!!!!!!!!!!!!!! Człowiekowi trudno związać koniec z końcem, a on pławi się w naszych pieniądzach. Jak temu chłoptasiowi nie jest wstyd? że nas okrada!!!!!!!

  12

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *