zachmurzenie duże
piątek
Reklama
fot. yt
Oceń radnego: Wójt Paweł Militowski najgorszy!
09 marca 2020 r. | 12:37
9

1139 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Lidia Warwasińska. Najgorsza była Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.9 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Paweł Militowski najgorszy!”

 1. Łukasz pisze:

  Nonsens.Nie można być najgorszym mając bizantyjską pensje.Do tego jeszcze dojdą pieniążki z kilometrowek wójta od początku działalności w samorządzie. Kwota z pewnością powali biednych podatników z nóg.Hasło było zmyłka – “Puk puk Postaw na lepsze jutro” .Teraz wiemy kogo dotyczyło.
  Chcemy wiedzieć, ile wójt zarobił z delegacji oraz ile wydał dla zatrudnionych na umowę zlecenia.Zwłaszcza dla doradcy wójta i innych beneficjentow tego przewrotnego hasła

  6
  15
  • .. pisze:

   Ból dupy level master??
   Co Ci szkodzi wystartować w wyborach, wygrać wybory i zostać wójtem..
   Śmierdzi mi tu propagandą rządu typu “dojna ojczyzna” a po przejęciu władzy “te pieniądze im się po prostu należały!”
   To chyba normalne, że menager zarządzający gmina nie będzie zarabiał 5 tys brutto i to normalne, że będzie rozliczal kilometrówkę za użytkowanie prywatnego samochodu w celach służbowych itd..
   Proszę sobie przypomnieć makijaże Pani Premier Szydlo za kilkanaście tysięcy miesięcznie, kilometrówki człowieka który nie ma samochodu na kilkaset tysięcy PLN itd.. Itd..
   Nie mówiąc już o osmiorniczkach bo przecież PeŁo też kradnie ☝️
   A Twoj/nasz premier przy osmiorniczkach mówił że mamy zapierdalać za miskę ryżu a Tobie się wydaje że to było do naszego wójta.
   Takze tego – weź się chłopie do roboty i życzę Ci również dobrej pensji (obok Bizantyjskiej to nawet nie stała)

   21
   8
   • Koniniok pisze:

    Oho Lukasz, Twoj post był w czuły punkt. Cwaniaczkow, krzyworyjcow ubodło.Ubodła prawda o porażająco skandalicznym rzadzeniu gmina.
    Słychać wycie , znakomicie.!!!!
    Gmina to nie dojna krowa dla wszelkiej masci oszustów kłamcow i nieudaczników życiowych.
    Co do pensji , to jest nieadekwatna do wyników tego pana.
    Ale i do tego powolutku dojdziemy.

    6
    6
    • ... pisze:

     Potrafisz się odnieść merytorycznie czy tylko potrafisz ubliżać?
     W kościele probiszczowi też tak ublizasz?
     A matce i ojcu?
     Zastanów się człowieku nad swoim postępowaniem bo kiedyś przyjdzie czas, że nie będziesz mógł sobie w ryj w lustrze spojrzeć!

     6
     5
 2. Antykomuch pisze:

  A do czego się ma odnosić. Do bełkotu osobnika anonimowo opluwajacego demokratycznie wybrany rząd .?
  To dzieki obecnemu rządowi tego osobnika ojciec matka pewnie dziadek i babka czerpią pełnymi garściami z programów socjalnych.Niewykluczone ze i ten osobnik pobiera świadczenia na swoje dzieci.Duch postkomunizmu u postpezeperowskich dzieciakow jak widać jeszcze nie wygasł .Tęsknota do dawnych dobrych czasów dla komuchow jednak zrobiła swoje.
  Temu osobników trzeba przypomnieć obietnice jakie składał wójt a co zostało zrobione.Rzecz najważniejsza – nigdy dotąd nikt nie zadłużył gminy jak jest obecnie.To tez wina demokratycznie wybranego rządu?
  Moja babunia zawsze mi powtarzała. Wnusiu jak spotkasz podobnego osobnika na swojej drodze życiowej to pamiętaj raz sierpem raz młotem. ..
  Babcia nie cierpiała komunistycznego pomiotu. Komuniści wyrządził Polsce za dużo krzywdy. Teraz resortowe dzieci ujadaja na forach społecznościowych które w czasach ich komunistycznych pociotków byłyby kneblowane a ludzie wtracani do więzień.
  Tym wiadrem pomyj osobnik ten znieważył setki tysiące rodzin którym rząd PiS podał rękę usiłując wyciągnąć ich z ubóstwa fundowanego im przeź postkomunistow.

  5
  9
  • ... pisze:

   Nazwac debilem to mało
   Idioto gdzie ja wylewałem pomyje na rząd?
   W którym miejscu napisałem nieprawdę?
   Jesteś nasączony jadem i nienawiścią małym czlowieczkiem który potrafi tylko rzucać puste slogany uważając je za truizmy.
   Czytając Twoja wypowiedź nie mam złudzeń że jesteś prostakiem

   6
   6
   • ... pisze:

    Brak argumentów powoduje u osobnikow maluczkich, słabo rozgarnietych, napady agresji.
    Agresja ,cechowała ludzi prymitywnych i pierwotnych, koczujacych w jaskiniach.Powod był zawsze ten sam ,przywództwo w stadzie lub brak pożywienia, i tak niedostatecznie zbilansowanego.
    Domyślam się, że w jaskini osobnika opluwajacego demokratycznie wybrany rzaď,pożywienie jestOczywiście dzieki bardzo dobrze funkcjonujacemu obecnemu rządowi ,który jako pierwszy w powojennej historii Polski, wyciąga do rodaków pomocnà dłoń z programami pomocowych. Ten rząd podnosi Polaków z kolan.Upodlanych przez lata , przez komunistów.
    Ta przysłowiową miska ryżu, o której wspomniał nerwowo chory osobnik, zaowocowała dynamicznym spadkiem bezrobocia, podniesieniem kwoty najniższego uposażenia o kilkaset złotych. Zniesieniem zdecydowanej większości umów smieciowych. Po to, żeby Rodacy mogli godnie i bezpiecznie żyć
    Żadne wycie na forum postokunistycznej, resortowej swołoczy tego faktu nie zmieni.
    Radzę uzbroic sie w cierpluwość i zacząć leczyć skołatane nerwy.Sukcesy tego rządu z pewnością będą bardziej spektakularne.Być może trudne do zniesienia ,dla osobnikow o rozchwianej osobowości.
    Precz z komuna, precz z postkomuną, i różnej maści dewiantami. ?

    5
    5
    • .. pisze:

     Stwierdzam z całą stanowczością że tylko odpowiedni specjalista może pomóc
     Nic więcej nie da się zrobić

     5
     5
 3. Krzysiek pisze:

  Dalej czekamy na informacje ile wójt zarobił na delegacjach od początku urzedowania.Ile dni roboczych spedził w delegacjach.Ile wydał naszych pieniędzy na doradców i prawników z Krakowa.Ile wydał pieniędzy na znaki drogowe które zostały ustawione na dziurawych drogach.Kto i dlaczego nakazał zdemontować przeszkody drogowe w Koninie na Szkolnej.Dlaczego zwleka z remontami gminnych ulic (Cmentarna, Kościuszki Parkowa).Dlaczego nie buduje kanalizacji w Koninie.Dlaczego nie remontuje stawów gminnych.Tych “dlaczego” jest bardzo dużo. Ale i do tego powolutku dojdziemy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *