zachmurzenie duże
-1°
-2°
piątek
Reklama
UG Rędziny
Oceń radnego: Wójt Paweł Militowski najgorszy
22 maja 2023 r. | 08:31
4

1032 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepszy okazał się Mateusz Kurkowski. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.4 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Paweł Militowski najgorszy”

 1. Mieszkanka gminy pisze:

  jest najgorszy z najgorszych wójtów gminy. WyPUKał nas wszystkich !!! Za 8 lat urzędowania wykonał wszystko co zaplanował na ulicy Wodnica w Rudnikach !!! Pytanie ile działek budowlanych uzyskała rodzina wójta i radnego – sołtysa z Marianki przy realizacji ulicy Prostej ????

  13
 2. mieszkaniec gminy pisze:

  Przez 8 lat okradł nas i naszą gminę na kwotę ok. 1 800 000 zł i jeszcze za ten następny rok zabierze ok 300 000 zł czy to jest sprawiedliwe? Gdzie jakaś uczciwość i solidarność społeczna? Gdy chodził po domach to przeciez mówił, że to będzie lepsze jutro zrealizował to dla siebie nawet w 200%. wyborcy to kupili iteraz mają kaca moralnego na kogo głosowali. Człowiek bez honoru i bez skrupułów byle jak najwięcej dla siebie. To tyle zarobił oficjalnie, a ile jeszcze?

  12
 3. klafisz pisze:

  Czy wy tutaj na tym forum nie macie rozumu, zwariowaliście zupełnie ?
  Nie wiedzieliście czym Paweł zajmował się przed wyborem na wójta?
  Wypędziliście prawdziwego Gospodarza, a daliście prace strażnikowi więziennemu !!!!!!!
  Więc teraz aparat mowy tam………….. i spokój ma być !!!!!!!

  7
  2
 4. mieszkaniec pisze:

  Oj przepraszam ten pan nie miał 100% poparcia, więc ma przeciwników, tych naprawdę wykształconych i znających sie na ustawach w przeciwieństwie do niego. Nawet ci, którzy oddali na niego głos ciężko teraz tego żałują, nie znali jego pazerności i zachłanności. Mówił o lepszym jutrze, że na pewno nie podniesie stawki za wywóz śmieci, bo i to jest w naszej gminie bardzo wysoka. to wszystko byl blef, obłuda i zakłamanie. Dla kasy zrobi wszystko żeby się nachapać.
  Jego nieudolne, kiepskie zarządzanie wkrótce się skończy. Pozbędziemy się tego nieudacznika bez honoru!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *