bezchmurnie
27°
27°
poniedziałek
Reklama
fot. UG Rędziny
Oceń radnego: Wójt Paweł Militowski najgorszy
08 maja 2023 r. | 11:36
2

704 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepszy okazał się Piotr Kurowski. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Paweł Militowski najgorszy”

 1. Mieszkaniec gminy pisze:

  Najgorszy z najgorszych wójtów w gminie nieudacznik !!!
  Nic nie potrafiący wychowawca z ZK
  poza romansami z urzędniczkami za pieniądze podatników na szkoleniach na wyjazdach do pyrzowickich hoteli !!!

 2. mieszkaniec pisze:

  A te “najlebsze” osoby to co robią poza inkasowaniem sowitego wynagrodzenia z naszych podatków? KONKRETNIE co zrobił najlepszy prócz tego że towarzystwo wysłało esemeski ? Załatwił dla ludzi jakieś dotacje, zebrał datki dla jakiejś biednej rodziny, a moze zorganizował remont drogi na osiedlu?

  3
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *