bezchmurnie
27°
27°
poniedziałek
Reklama
Oceń radnego: Wójt Paweł Militowski najgorszy
13 marca 2023 r. | 11:37
10

1019 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepszy okazał się Mateusz Kurkowski. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.10 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Paweł Militowski najgorszy”

 1. Miieszkaniec gminy pisze:

  Nic nowego w dziejach naszej gminy nie było takiego Nic nie potrafiącego nieudacznika który poza romansami z urzędniczkami poza długami Nic nie potrafi.. Urząd gminy to nie to samo co zakładu karne .W urzędzie potrzebna jest znajomość prawa empatia wobec pracowników i mieszkańców nie więzienny rygor manipulacja i zastraszanie !!
  Referendum należy pozbyć się PUK PUKA i jego leniwej świty!!!

  12
 2. mieszkaniec pisze:

  Ludzie plują mu w twarz on tego nie potrafi pojąć, bo jest taki tempy. Ten człowiek nie nadaje się na takie prestiżowe stanowisko jak gospodarz gminy. Na niczym się nie zna, w niczym nie potrafi pomóc, jest do brania sowitej pensji. Wstyd wielki za takiego wójta. Militowski odejdź w końcu, bo wyborcy cię nie chcą co pokazuja w tygodniowch głosowaniach.
  Nigdy nie byłeś najlepszy, za to zawsze najgorszy.

  15
 3. podnieconywikary pisze:

  Uwazam ze ktoś specjalnie preparuje w taki sposob wyniki tych głoswań aby Paweł miał mało glosów, to pewnie przygotowania opozycji pod wybory, kto to wie. Stane tutaj w jego obronie, poniewaz poznałem Pawla jak i niektórych radnych, dają sie lubic, na pewno się angażują pomimo mnóstwa swoich domowych obowiąków, Paweł wszystkim nie pomoze i nie dogodzi bo nie jest to mozliwe, ale mysle ze duzo czasu poswieca na swoja prace i stara sie ja wykonywac jak najlepiej. Prostactwo na tym “forum” jest nieprzecietne, ale to male plytkie i nieudolne ludziki tak drą mordy, tutaj warto zauwazyc jak silny ma charakter ma nasz wojt, że nie przejmujac sie tym wykonuje swoja prace dalej i mysle ze w sposob właściwy. Pozdrawiam i sukcesów życzę, a prostactwu również rozumu.

  5
  12
  • Mieszkaniec Osiedla pisze:

   podnieconywikary : kompulsywny onanie. Takich jak ty, to ryży wygrzebuje patykiem w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych. Jesteście żałosnymi, sfrustrowanymi, trollami, gotowymi zrobić wszystko dla swojego ryżego pana, w zamian za prace dla siebie i rodzinki. Zwróć paróweczko uwagę na zadłużenie gminy oraz horrendalne opłaty za śmieci oraz inne daniny. Zawsze były one najwyższe po zmianie wójta. Zwróć uwagę na masowe unieważnianie uchwał rady przez wojewodę. Zwróć uwagę na bardzo niepokojące zarzuty RIO w Katowicach pod adresem wójta i jego urzędników. Zwróć uwagę na kosmiczną pensje wójta i tłuste diety radnych. Nie wspomnę o kilkuset tysiącach złotych wydanych z budżetu na nagrody i premie. To dyskwalifikuje z pracy w samorządzie.
   Zapamiętaj sobie :
   To forum jest jak – MediaMarkt – NIE DLA IDIOTÓW.

   12
   2
   • hałabała pisze:

    do RIO to ty se mozesz pojechać swoimi brudnymi pazurami po mapie. tacy jak ty zapuszczają się najdalej na jarmak do kłobucka , mejda majk jest dla takich jak ty – dla biedoty kupującej lodówkę hajera na raty po 100zł i podśwpiewującej se te powiedzonka dla pokrzepienia swej pustej kieszeni

    1
    10
  • Smerf Śpioch pisze:

   podniecony, jesteś cieciem w Chemicznej ?
   Waruj chłoptasiu i pilnuj Pana Prezesa, byłego Wójta. Gość zostawił nadwyżkę budżetową ponad 7 milionów złotych.!!
   Normalni mężczyźni o tej godzinie (3.28) smacznie śpią, trzymając swoje wybranki za pierożka. !!

   10
   1
   • hałabała pisze:

    tacy robole jak ty o 3 to chyba puszczają biegunkowe bąki po najtańszym żarciu z TIPu i trzymają swoją tłustą starą za salcesonowe podgardle bo jej pjeróg od kilkunastu lat służy już tylko jako stołówka dla insektów

    3
    7
 4. Osiedlok pisze:

  Militowskiego nawet Adam Wolski ma dość bo odchodzi ! Militowski dlaczego tak jest?
  Militowski chcesz doprowadzić do zamknięcia gzk ? Militowski ile wydałeś za wodę nalana fo bajora w Rudnikach ?

  12
 5. Obserwator pisze:

  Czegoś tu nie rozumiem. To kto w końcu wygrał ? Mateusz Kurkowski, czy Piotr Kurowski ? Chyba się komuś nazwiska pomyliły !

  1
  6
  • borys pisze:

   Ciekawe ……….. skąd wiedza na temat odejścia kierownika GZK.
   Zatrudnił szwagra w miejsce byłego kierownika po to , aby odejść ?
   Śmiem wątpić !

   5
   2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *