bezchmurnie
23°
22°
piątek
Reklama
UG Rędziny
Oceń radnego: Wójt Paweł Militowski najgorszy!
30 stycznia 2023 r. | 11:00
12

1313 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepszy okazał się Mateusz Kurkowski. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.12 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Paweł Militowski najgorszy!”

 1. Mieszkaniec gminy pisze:

  Przeznaczył 100 tys.zl na zakup nowych komputerów i nic nie pomogło dalej najgorszy z najgorszych .WSYYD dla mieszkańców WIELKI WSTYD !!!!

  29
 2. mieszkanka pisze:

  Szanowni wyborcy! czy nie jest wam wstyd za głosowanie na takiego pustego wójta? On jest już drugą kadencję i nas okrada na wszystkie sposoby. Mieszkańcy sąsiednich gmin z nas się śmieją, ze mamy takie drogie śmieci. Gmina mała obszarowo za to opłaty najwyzsze chyba w całym kraju. Podatki podwyższył najwięcej inni radni podnieśli ok.10%, u na sprawie 25%. Powinni nowe stawki płacić tylko ci, co na niego głosowali. dlaczego mają wszyscy płacić? skoro nie dołożyli do tego ręki. Jeżeli nie zorganizujemy REFERENDUM żeby ich w końcu odwołać, to bedziemy cierpieć jeszcze przez rok. TERAZ REFERENDUM NA PEWNO SIĘ UDA po takich podwyżkach i gnębieniu wyborców. To jest to lepsze jutro!!!!!!!!!!!!!

  29
  • mieszkaniec pisze:

   TAAK tylko teraz, ostatnia szansa, całe łosiedle, wszystkie kościelcoki i rudnicoki już noszą ulotki flamastrami wydziorgane na kororowych skrawkach dyktury, teraz wam sie uda, teraz odwołacie wójta, powołacie rzont traktorzystów i rade tlenionych tipsiar i będziecie remontować drogi, budować mosty, kościoły, szkoły, kurła każdemu kupicie ałto, abonament na serjale, gorzoła sie bedzie lała strumieniami ! Będzie tu druga arabja sałdyjska, świnie poprzebierane za wjelbłondy bendom środkiem drogi zakrochmalać a na nich zarzont z łosiedla w białych prześcieradłach jak szejcy w tombakowych bransoletach z cyrkoniami ! tylko tego złego wójta trzeba odwołać bo nic nie robi, piniondze wszystkie zakopuje za gminom pewno ! 😀 ps. lecz się człowieku

   2
   25
   • Łosiedlowy Szeik pisze:

    mieszaniec dlaczego opisójesz swoich koleguf ?
    cienszko bendzie wam oderwać swjom asumetrycznom twarz od koryta. Tutej was żłoby boli.Niedociongnieci umysłowo kolesie zdradzajonce swoje rodzinki w pyżowickich chotelach nieudacznicy rzyciowi nieznajoncy się na niczym głomby chcom dojć gmine do końca rzycia.Bo tak roi im się w łbah. chcom aby na nich pracowali pozostali mieszkańcy. uchnienty mieszańcu, gmina zadłórzona na ponad 7 milionów. najdroszsze podatki i opłaty za śmieci. wszystko jest najdroszsze. Co rósz wojewoda uniewarznia uhwały, opisujom gmine na lewo i prawo . takiego dziadostwa w tej gminie nigdy nie było.

    19
    1
 3. mieszkankiec Kościelca pisze:

  Militowski odejdź wstydu oszczędź !!!! Nie masz wstydu, że zawsze jesteś najgorszy, wyborcy plują ci w twarz, gdzie twój honor??

  28
 4. wódz pisze:

  Najważniejsze, że … “rodzina na swoim”
  Mogę być najgorszym do końca kadencji. Pensyjka i tak trafi na konto.
  Bliscy zadowoleni i właściwie opłacani.
  Czyż to nie jest lepsze jutro ?
  I tak nie ma kto zorganizować referendum.
  Psy szczekają, a karawana jedzie dalej 🙂

  27
 5. Mieszkanka z Rudnik pisze:

  PUK !!! PUK !!! PUK !!!
  Militowski jest najgorszy z najgorszych !!!
  Militowski to nieudacznik na niczym się nie znający !!!
  Jedynie co potrafił do tej pory
  to wyrwać dwie naiwne urzędniczki na kochanki
  Romansował za nasze podatki
  na wyjazdach na szkoleniach na delegacjach popołudniami do pyrzowickich hoteli z jakuzzy !!!
  Kochanki po miłosnych wypadach w godzinach pracy podpisywały wszystko
  co przynosił do podpisu !!!
  Musimy skontrolować dokumenty w urzędzie za okres od 2015 do 2017 !!!
  kiedy to wójta kochanki podpisywały dokumenty według jego woli !!!
  Wszyscy mieszkańcy wiemy ,że po bójce na dolnym holu budynku Urzędu Gminy w Rędzinach rywalizujące między sobą Marzenka i Kasieńka przeniosły się do pracy w Częstochowie !!!
  Jedna naiwna kochanka nawet rozwiodła się z mężem
  myślała naiwnie ,że ryży ożeni się z nią !!!
  stworzyli sobie gniazdko miłości w Częstochowie przy ulicy Focha !!!
  PUK PUK PUK !!!

  24
 6. Jolanta pisze:

  Paweł, niczym król Kazimierz Wielki !
  Zastał gminę DREWNIANĄ !
  Uczynił MUROWANĄ !
  I SKOMPUTERYZOWANĄ !

  1
  23
 7. mieszkankiec Kościelca pisze:

  Kochani spójrzcie na to zdjęcie jak wygląda nasz wójt. dość jest ryży to w jakimś wyśmechtanym sweterku. Jego przerosło stanowisko, dla niego liczą sie pieniądze. Nawet nie potrafi schludnie i elegancko się ubrać. Bez marynarki, bez koszuli, bez krawata czy wam wyborcom nie jest wstyd za takiego gospodarza gminy? Zobaczcie jak wyglądaja wójtowie innych gmin i proszę porównajcie. Ten chłoptaś na zdjęciu to wygląda jakby był ubrany w lumpeksie. Gdzie ma te wieeeeeeelkie pieniądze zabierane z naszych podatków i z płatności za wodę i ścieki. Nie ma pojęcia do schludnego i eleganckiego ubrania, a co dopiero do rządzenia gminą. Absolutnie nie nadaje się na to stanowisko !!!!!!

  25
 8. Jolanta pisze:

  Paweł , niczym król Kaźmierz III Wielki.
  Zastał gminę DREWNIANĄ.
  Uczynił MUROWANĄ.

  2
  22
 9. Agusia pisze:

  Bezwzględnie trzeba wnikliwie przyjrzeć się różnorakim konkursom. Tutaj będzie pole do popisu.
  NIE CHCIAŁABYM BYĆ ZŁYM PROROKIEM…

  21
 10. Mieszkaniec gminy pisze:

  Militowski ty szczurze ……………

  18

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *