zachmurzenie duże
12°
środa
Reklama
fot. UG Rędziny
Oceń radnego: Wójt Paweł Militowski najgorszy
26 grudnia 2022 r. | 09:51
9

1357 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Halina Majewska. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.9 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Paweł Militowski najgorszy”

 1. mieszkaniec gminy pisze:

  Ten pan jest zawsze najgorszy – wyborcy to wiedzą i dobrze pamiętają jego obietnice. Pytam dlaczego nie zrezygnuje z tego stanowiska, na ktore sie w ogóle nie nadaje. Nie powiedział, że lepsze jutro ma byc dla niego, a nie dla nas. Gmina Częstochowa nie podnosi stawki za wywóz śmieci, za to Redziny to zrobiły z bardzo dużym rozmachem. Żadna gmina nie podniosła podatków powyżej inflacji, ale Rędziny to zrobiły o 25%. Proszę o odpowiedź czym jest to podyktowane?
  Za co mu przegłosowali takie wnagrodzenie, czy to jest słuszne, czm się kierowali radni, którzy niby reprezentują nasze interesy. Może oni nie wiedzą co to znaczy? Tak słabego wójta i radnych gmina Rędziny nigdy nie miała. dlaczego nie jest im po ludzku wstyd? Zostało jeszcze półtora roku ich kadencji do końca to oni nas wkończą finansowo. Dlatego błagam o zorganizowanie REFERENDUM celem odwołania tych trutni.

  17
  1
 2. hałabała pisze:

  Jako wyborca bardzo lubię i popieram tego pana. Jego działania oceniam jako właściwe i wykonywane z zaangażowaniem. Wszelkie głosy przeciw niemu odbieram jako kałmuckie pohukiwania ruskich onucy, osobników tkwiących stale jedną nogą w głębokim peerelu, gdzie jeździło się koniem, s***ało do wiadra w sieni a w reżimowej telewizji ogladało stale jeden głupawy serial dla klasy robotniczej, z powtórkami oczywiście. Możecie stale siedzieć przy świeczkach w tych swoich lepiankach, reform i tak nie powstrzymacie.

  3
  14
 3. mieszkaniec gminy pisze:

  hałabała skoro go popierasz to mi musisz wytłumaczyć dlaczego u nas podatki wzrosły o 25%, a MF podniosło o 11,8%
  albo jesteś taki głupi, obłąkany, albo jesteś zależny od tego nieudacznika. Może pracujesz za nasze podatki i to ci odpowiada. My musimy położyć temu kres !!!!!!!!!!! Nikt nie może nas okradać !! Zapoznaj się ile płacą za wywóz śmieci mieszkańcy gminy Mstów, Kłomnice, które mają powierzchnię dwa razy większą od naszej. Ty nie masz bladego pojęcia, to nie zabieraj głosu.

  13
  2
  • hałabała pisze:

   Ale mnie nie interesuje ile wam wzrosły podatki, zarabiam wystarczająco dużo, żeby nie martwić sie o ceny. Trzeba sie było uczyć a nie walić małpki z harnasiem za koszem na śmieci, to byś dziś nie musiał pracować na kolanach ze szmatą w dłoni i rzreć czerstwego chleba z salcesonem z sierścią.

   2
   10

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *