słabe opady deszczu
20°
18°
sobota
Reklama
Oceń radnego: Wójt Paweł Militowski najgorszy
05 grudnia 2022 r. | 12:43
7

1177 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Halina Majewska. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.7 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Paweł Militowski najgorszy”

 1. Marzenka pisze:

  Nie ma gorszego od Pawła Militowskiego !!!
  Militowski w ogóle nie zna się na samorządzie gminnym !!!
  Militowski NIC nie potrafi poza zadłużaniem mieszkańców naszej gminy
  -wyjazdami na delegacje ,szkolenia z urzędniczkami !!!
  Nie potrafi nawet wysłać w terminie odpowiedzi jak się okazało ostatnio wysłał radnej 17 listów poleconych ze zwrotnym potwierdzeniem po 9,20. !!!

  Nie ma gorszego od Pawła Militowskiego !!!
  Musimy jak najszybciej pozbyć się tego
  PUK PUK PUKA !!!

  18
 2. mieszkaniec Kościelca pisze:

  Ciągle i zawsze jest najgorszy, bo tak go oceniają wyborcy, jemu to nie przeszkadza bierze duuuuużo pieniedzy i znowu dużo za dużo i na pewno nie poda sie do dymisji. Ludzie plują mu w twarz on mówi, że deszcz pada. Gdyby miał trochę honoru i ambicji to by odszedł w cień. mamy go powyżej uszu, tylko gdzie on takie pieniądze zarobi skoro na niczym sie zna i nic nie potrafi. Jak czują się mieszkańcy, którzy na niego głosowali tego nieudacznika. Mślę, że jego dni są policzone za podwyżkę za wywóz śmieci i podatków. Ludzie przestana płacić, bo nie bedzie ich stać. My nie zarabiamy tyle co on i jego urzędnicy z gminy. Najłatwiej brać czyjeś bez skrupułów i odpowiedzialności. REFERENDUM REFERENDUM REFERENDUM czas zacząć!!!!!!!!!!!!!!

  14
  • tycjan pisze:

   To weź się do roboty. Wolny kraj. Zarabiaj a nie narzekaj, że ktoś zarabia więcej od Ciebie.
   I moja wypowiedź nie ma nic wspólnego z oceną działalności wójta bo ta akurat jest słaba, ale nic bardziej mnie nie wkurza jak zaglądanie do portfela innym.
   Chcesz być wójtem i zarabiać tyle co on to startuj w wyborach i je wygraj. Chcesz zarabiać tyle co stolarz to zostań stolarzem, chcesz mieć tyle wolnego i zarabiać tyle co nauczyciele to zostań nauczycielem…

   1
   7
   • Fiskus pisze:

    Zaglądać trzeba tam, gdzie KOSZTY ponosi PODATNIK. Trzeba patrzeć na ręce i w portfel TYM wszystkim, którzy są na garnuszku PODATNIKÓW.
    Tycjan, masz chłopie rację, trzeba szybciutko organizować REFERENDUM i przepędzić szkodników PRECZ !!!

 3. Marzenka pisze:

  Ciekawe jaką gwiazdkę zafunduje w tym roku pracownikom oraz sobie z naszych podatków pan wójt ?
  I co drodzy mieszkańcy , zostaliście ładnie wypukani przez pana wójta i jego drużynę !!!
  Oni przyznają sobie gratyfikacje pieniężne, premie, nagrody i tłuste pensje, a Wam kosmiczne opłaty za śmieci i podatki na gwiazdkę !!!
  Tak miało wyglądać to wyimaginowane “Lepsze Jutro PUP PUK ” ?

  15
 4. Mieszkaniec Osiedla pisze:

  Uwaga. ! Pod temat ” Jubileusz par małżeńskich “, trollują popychadła rudego łba, podszywając się pod innych. !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *