zachmurzenie duże
piątek
Reklama
UG Rędziny
Oceń radnego: Wójt Paweł Militowski najgorszy
31 października 2022 r. | 12:01
6

846 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Jolanta Bloma. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.6 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Paweł Militowski najgorszy”

 1. Marzenka pisze:

  Nie ma gorszego od Pawła Militowskiego !!!
  Nie ma gorszego od Pawła Militowskiego !!!
  Nie ma gorszego od Pawła Militowskiego !!!
  Nie zna się na samorządzie wszyscy wiemy skąd przyszedł na stanowisko wójta gminy !!!
  Nic nie potrafi poza zadłużaniem mieszkańców naszej gminy !!!
  Nie ma gorszego od Pawła Militowskiego !!!
  Musimy jak najszybciej pozbyć się tego PUK PUK PUKA !!!

  13
 2. mieszkaniec pisze:

  Dla nas mieszkańców to nie jest żaden gospodarz, on jest tylko dobry za pieniądze i dla obcych. Ten człowiek krzywdzi wyborców, ciekaw jestem jak się czują ci co na niego głosowali? Ciągle jest najgorszy z najgorszych nie ma ambicji żeby zrezygnować ze stanowiska, na które się ewidentnie nie nadaje. Najgorsze jest to, że radni się go boją i wszystko robią jak pod pręgierzem. My ich rozliczymy, tylko przykre, ze jeszcze tak długo im zostało. Nikt nie chce się podjąć zorganizowania REFERENDUM, które by nas uwolnilo od dalszego rozkradania naszch pieniędzy z podatków. W KOŃCU ZORGANIZUJMY REFERENDUM I ICH ODWOŁAJMY!!!!!!!!!!!

  13
  • Mieszkańcy Gminy pisze:

   Naiwni Ludkowie. Nie myślicie chyba, że zaraz po tych wpisach pan Militowski porzucił miejsce pracy i honorowo odejdzie z gminy, aby spełnić wasze życzenie. Byłby niespełna rozumu, żeby porzucić tak intratne stanowisko, przynoszące miesięcznie kilkanaście tysięcy złotych. Pomijamy wynagrodzenie z Związku Komunalnego Gmin d/s Wodociągów. Tam bodajże pełni rolę Członka Zarządu Związku Komunalnego.
   Chcielibyśmy się dowiedzieć, gdzie jest to wyimaginowane “lepsze jutro” dla nas, mieszkańców gminy, o którym tak bajdurzył podczas kampanii wyborczej, ówczesny kandydat na wójta. Owszem, lepsze jutro dostała garstka najwierniejszych osób w gminie. Są to pracownicy urzędu i jednostek podległych. Tych ludzi wójt wywianował (naszym kosztem) pokaźnym wypłatami, nagrodami i premiami. Nawet, gdy na świecie obowiązywała pandemia, a dostęp obywatela do urzędu, był przez pewien okres niemożliwy lub poważnie utrudniony. Przypominamy, że kwota przeznaczona na nagrody wyniosła, bagatela ponad 800 tyś zł. Nie wiemy, czy jest ona do końca zgodna z prawdą. Dopiero audyt może odpowiedzieć na pytanie, jaki jest fatyczny stan finansów gminy.
   Tutaj ogromną rolę do spełnienia mieli i mają radni, którzy jak widać wobec poczynań wójta są bezradni. Swoim działaniem i postawą udowadniają, że stoją w kontrze do Wyborców.

   Tylko Referendum może “zmusić” władze gminy do ustąpienia, w razie powodzenia tego przedsięwzięcia. Innego wyjścia praktycznie nie ma. Ani radni, ani wójt dobrowolnie nie zrzekną się funkcji.
   Przypomnijcie sobie, że poprzedniemu wójtowi wywołano Referendum z niewspółmiernie prozaicznych i błahych zarzutów. Co prawda nie zdołano odwołać go z funkcji, ale było to przyczynek do znacznego osłabienia pozycji wójta. W konsekwencji przegrał wybory.
   ZADAJCIE SOBIE TRUD I ZRÓBCIE NA SPOKOJNIE BILANS DZIAŁANIA OBU SAMORZĄDOWCÓW. BYĆ MOZE REFLEKSJA NADEJDZIE SAMA.

   11
 3. mieszkaniec Rędzin pisze:

  Co do radnej Blomy ciekaw jestem gdzie ta pani mieszka, czy na terenie naszej gminy, bo nic nie pisze w oświadczeniu majątkowym. Zarabia bardzo dużo, czy nie mogłaby spłacić za męża długów, bo jego pracownicy mają wygrane sprawy za Techmet i komornik stwierdza, że on nic nie ma żeby mu zabrać. Czyj jest ten dom na Orzeszkowej w Redzinach?
  Skoro Bloma jest bezdomna to nie może być radną naszej gminy. Mnie byłoby wstyd żeby ludzie to wszystko pisali, bo przecież skoro są dłużnikami niektórych nawet biednych byłych pracowników mężusia, to niech ze swoich diet radnej ich pospłaca. Jak może spokojnie żyć? zresztą należy napisać do wojewody, czy ktoś taki może być radnym skoro nie jest mieszkańcem. Na pewno nie, bo prawo tego zabrania. Należy jak najszybciej wystąpić o wygaszenie jej mandatu. Kto na nią głosował chyba tylko jej dzieci!!!!!!!!!!!!!

  12
 4. mieszkaniec Rędzin pisze:

  Prowadził firmę i działał na jej szkodę, handlował nielegalnie paliwem, przecież siedział w pace i chyba wtedy Blomowa zapoznała się z naszym wójtem klawiszem. Przecież ona pochodzi z Błeszna, to tu w Redzinach nikogo przyjaznego nie miała. Byli pracownicy tej firmy nie dostali wynagrodzeń poszli do sądu i sprawy wygrali, to cwana Blomowa zorganizowała rozdzielność majątkową, żeby nie płacić długów mężą. Dom piękny przepisali najpierw na teścia, ale jak on zmarł, to nie wiem na kogo, chyba na dzieci. Byli pracownicy z prawomocnymi wyrokami poszli do komornika celem egzekucji ich pieniędzy. Cóż z tego jak Bloma nic nie ma żeby zapłacić. Czy Blomowej nie jest wstyd tak oszukiwać biednych ludzi? jeszcze się wepchała do rady żeby wszyscy o przekrętach wiedzieli.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *