bezchmurnie
21°
19°
sobota
Reklama
UG Rędziny
Oceń radnego: Wójt Paweł Militowski najgorszy
22 sierpnia 2022 r. | 11:10
6

2015 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepszy okazał się Marcin Kowalczyk. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.6 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Paweł Militowski najgorszy”

 1. uważny obserwator pisze:

  PUK !!! PUK !!! PUK !!!
  Miliowski to najgorszy z najgorszy wójtów !!!
  Militowski z takim wykształceniem
  Militowski z takim doświadczeniem zawodowym
  może pilnować więźniów pracujących na budowie !!!
  Militowski samorząd gminny nie dla
  PUK !!! PUK !!! PUKA !!!

  15
 2. Ad Vocem z wami pisze:

  Popieram przedmówcę.
  Jeszcze nigdy w historii tej gminy nie było tak słabiutkiego wójta i radnych.
  Doprowadzili do długu ponad 12 milionów złotych, deficytu ponad 7 milionów złotych.
  Nie zważając na krytyczne pod adresem urzędu gminy uwagi Prezesa RIO Katowice, udzielili votum zaufania oraz podnieśli wójtowi pensje do niebotycznych rozmiarów.
  Nie zapomnieli o podwyżce diety dla siebie.
  Nie konsultowali tego z Wyborcami.
  Ludzie ! Czego jeszcze nie rozumiecie. ?

  16
 3. koninlok pisze:

  ja będę szanował wójta, mogę mu z tej wdzięczności opierd***ć kolbe. Ja i moja rodzinka mamy pracę w gminie. Jesteśmy wójtowi za to bardzo wdzięczni.

  11
  4
  • koninlok pisze:

   Sądząc po języku to raczej twoja stara pracuje w lumpexie albo rombie świńskie nóżki w społem a ty grzejesz ławe przed telewizorem od czasu do czasu lecąc do osiedlowego sklepiku po kolejną ćwiortke. Idźta lepiej zbierać chrust bo bedziesz meblami zimą palił !
   Co do wójta to widać że się angażuje i udziela, ludzie go lubią, natomiast ma mocną opozycję składającą się z gminnych obiboków i obżygołków, która bezczelnie tutaj pohukuje i wszystkich obraża, ale spokojnie, kolejna kadencja będzie bez zmian 😉

   1
   11

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *