zachmurzenie duże
piątek
Reklama
UG Rędziny
Oceń radnego: Wójt Paweł Militowski najgorszy
01 sierpnia 2022 r. | 13:05
9

1029 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Justyna Kowalczyk. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.9 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Paweł Militowski najgorszy”

 1. mieszkaniec pisze:

  PUK PUK PUK !!!
  Nie ma gorszego od Pawła Militowskiego !!!
  Nie ma gorszego od Pawła Militowskiego !!!
  Nie ma gorszego od Pawła Militowskiego !!!
  ponad 12 milionów DŁUGU !!!
  ponad 7 milionów DEFICYTU !!!
  PUK PUK PUK !!!

  13
  1
 2. mieszkaniec Kościelca pisze:

  Ciągle najgorszy, a po nim to spływa nie ma żadnego honoru. Przecież dobrze wie, że to wyborcy go oceniają. Niech spojrzą na te sondaże nasi radni przecież dali mu tak wysokie wynagrodzenie z naszych podatków. Im nie jest wstyd?
  To jest hańba dla naszej gminy, że ktoś taki sprawuje odpowiedzialny urząd. Powinniśmy w końcu zorganizować referendum i odwołać wójta i radnych.

  14
  1
  • Obserwator pisze:

   Na tym forum wszystko jest możliwe , a wynik wcale nie musi zależeć od wyborców. A referendum ? Organizujcie. Pani Warwasińska powinna się tym zająć.

   2
   10
   • Ad Vocem z wami pisze:

    Obserwator. Poprzednik też był pewien, że jego rządy będą dożywotnie. Cechuje was, pewność siebie, pycha, buta, arogancja i zwykłe chamstwo.jeszcze nigdy w historii gminy nie było takiego słabiutkiego wójta i radnych….
    Pycha kroczy przed upadkiem.
    Zapewniam, że za wszystko odpowiecie.

    9
    1
 3. Ad Vocem z wami pisze:

  Niech wójt poda nazwiska osób , które będą zatrudnione w tej placówce wsparcia dziennego. Na jaką gażę te osoby będą mogły liczyć?

  10
  1
 4. Ogryzek pisze:

  No cóż. Jestem zmuszony poszukać
  dla siebie innego PANA!!!
  .Ten przegrał z kretesem. Kto mnie przygarnie. Musi to być silny osobnik , a nie mientka faja.

 5. Ad Vocem z wami pisze:

  Panie Redaktorze proszę ustalić w gminie jaką kwotę wypłacono Kancelarii Adwokackiej z Krakowa, która występowała w tej sprawie w imieniu gminy. Ciekawi mnie ile kosztowała porażka wójta.

  10

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *