bezchmurnie
27°
27°
poniedziałek
Reklama
fot. UG Rędziny
Oceń radnego: Wójt Paweł Militowski najgorszy
04 lipca 2022 r. | 12:14
3

1758 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepszy okazał się Mateusz Kurkowski. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Paweł Militowski najgorszy”

 1. Mieszkanka z Rudnik pisze:

  Nie ma gorszego od wójta Pawła Militowskiego !!!
  Nie ma gorszego od wójta Pawła Militowskiego !!!
  Nie ma gorszego od wójta Pawła Militowskiego !!!
  Jedyne zasługi dla mieszkańców gminy
  -Ponad 12 milionów DŁUGU !!!
  -Ponad 7 milionów DEFICYTU !!!
  -Wyjazdy na szkolenia , na delegacje z urzędniczkami !!!,
  -Walki wręcz szarpanina i krzyki urzędniczek na dolnym holu Urzędu Gminy w Rędzinach !!!
  Nie ma gorszego od wójta Pawła Militowskiego !!!

  12
 2. mieszkanka pisze:

  Dlaczego on honorowo nie odejdzie? czy czeka, aby go odwołać? Ciągle jest najgorszy z najgorszych i nie ma wcale honoru i ambicji. Czas położyć kres temu najdroższemu wójtowi w kraju. Razem z nim trzeba odwołać radę, bo oni nic nie potrafią tylko przyszli po nasze pieniądze.

  10
 3. Kwiaciarka pisze:

  Panie Militowski mam jedno pytanko
  Dlaczego na zdjęciu nie ma bukiecika imieninowego ???
  gdzie podział się pana bukiecik imieninowy ???
  Zapomniał pan zabrać ze sobą bukiecika imieninowego ???
  Jakie brzydkie zdjęcie
  przecież pan wiedział ,że będzie kolejna sesja zdjęciowa ???

  10

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *