bezchmurnie
27°
26°
poniedziałek
Reklama
fot. yt
Oceń radnego: Wójt Paweł Militowski najgorszy
13 czerwca 2022 r. | 12:34
7

1338 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepszy okazał się Piotr Kurowski. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.7 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Paweł Militowski najgorszy”

 1. Obserwator pisze:

  “”Najlepsza okazała się Piotr Kurowski “” – czyżby to kobieta ?

  1
  8
 2. Mieszkanka z Rudnik pisze:

  Nie ma gorszego od Pawła Militowskiego !!!
  Nie ma gorszego od Pawła Militowskiego !!!
  Nie ma gorszego od Pawła Militowskiego !!!

  Ponad 12 mln zł DŁUGU !!!
  Ponad 12 mln zł DŁUGU !!!
  Ponad 12 mln zł DŁUGU !!!

  Ponad 7.400 tys zł DEFICYTU !!!
  Ponad 7.400 tys zł DEFICYTU !!!
  Ponad 7.400 tys zł DEFICYTU !!!

  13
  1
 3. Koniniok pisze:

  Gdzie jest kanalizacja w Koninie!!
  Gdzie jest kanalizacja w Koninie!!
  Gdzie jest kanalizacja w Koninie!!

  Po co szkoła za 16 milionów!!
  Po co szkoła za 16 milionów!!
  Po co szkoła za 16 milionów!!

  Podaj się do dymisji!!!
  Podaj się do dymisji!!!
  Podaj się do dymisji!!!

  11
  1
  • Mieszkaniec Konina pisze:

   Dla kogo ta kanalizacja ? I ilu mieszkańców się podłączy? Pytałeś? Bo ogólnie w gminie do tej pory w Kościelcu, Rudnikach i Rędzinach podłączyło się tylko 10 %. A sali gimnastycznej za 16 milionów nie będzie. Owszem, jest już projekt, ale na znacznie mniejszą kwotę i nie z gminnych funduszy.

   4
   5
   • Pistacjowy krokodyl 🐊 pisze:

    Kanalizacja jest niezbędna dla obywateli , aby wreszcie mogli doświadczyć odrobinę luksusu. Doły kloaczne za stodołą powinny odejść do lamusa.!!!
    Pisałam dawno temu, że budowa nowej oczyszczalni była nieporozumieniem, gdyż dotychczasowa spełniała swoją rolę. Próby przyłączenia użytkowników do nowej spaliły na panewce. Pomimo , że wójt posiada stosowne instrumenty prawne, nie jest w stanie wyegzekwować przyłączenia się mieszkańców do wybudowanej sieci.. Podobnie rzecz się ma z budową sieci kanalizacyjnej w Koninie. Pomimo prawnego obowiązku nic w tej materii się nie zmieniło !!!

    7
    1
   • Czas mówić prawdę pisze:

    Popatrz w przepisy. Nikogo nie trzeba pytać o zdanie, czy chce, czy nie chce się podłączyć . Nikt nie robi nikomu żadnej łaski. Jest to ustawowy obowiązek. Dość zasmradzania środowiska fekaliami!!!!!!!!!!

    6
    2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *