pochmurnie
11°
11°
wtorek
Reklama
Oceń radnego: Wójt Paweł Militowski najgorszy!
25 kwietnia 2022 r. | 09:08
7

1126 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Lidia Warwasińska. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.7 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Paweł Militowski najgorszy!”

 1. Mieszkanka z Rudnik pisze:

  Nie ma gorszego od Pawła Militowskiego !!!
  Nie ma gorszego od Pawła Militowskiego !!!
  Rudego z małym PTASZKIEM !!!
  Rudego z małym PTASZKIEM !!!

  20
  2
 2. Agusia pisze:

  Pani radna Anna SADZIAK w swoim wystąpieniu na ostatniej sesji , wyraziła ogromne zadowolenie z wybudowanej oczyszczalni ścieków. Dotychczas zdołano podłączyć do tego obiektu zaledwie 15℅ gospodarstw w gminie. Niestety, radna stwierdziła również, że nie zna terminu rozpoczęcia budowy kanalizacji w jej rodzinnej miejscowości. Określiła przybliżone terminy, że może to nastąpić w przeciągu 10- 15 lat. Grunt , że na terenie gminy funkcjonuje nowy obiekt oczyszczający, i rzekomo mieszkańcy Konina są z tego faktu zadowoleni.
  Pytamy panią radną , co zrobiła przez dwie kadencje funkcjonowania w radzie gminy, aby przybliżyć nas do zrealizowania projektu w Koninie. Sama radość jest zdecydowanie niewystarczająca.Czy w jakikolwiek soisib inspirowała wójta do podjęcia działań w tym kierunku.
  Świętym obowiązkiem urzędu gminy jest sprawdzenie u każdego mieszkańca , czy posiada wymagane prawem zbiorniki na nieczystości płynne tzw. szamba.Zbiorniki takowe muszą mieć charakter zamknięty, w taki sposób, aby płynne nieczystości odprowadzane z gospodarstwa domowego nie przedostawały się do gleby i nie powodowały skażenia terenu.
  Ponadto, obowiązek spowodowania podłączenia do istniejącej kanalizacji , spoczywa również na wójcie, który posiada ku temu instrumenty prawne.
  Czekamy na rozwój sytuacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.