pochmurnie
Oceń radnego: Wójt Paweł Militowski najgorszy!
25 kwietnia 2022 r. | 09:08

1126 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Lidia Warwasińska. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.

7 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Paweł Militowski najgorszy!”

1. Mieszkanka z Rudnik pisze:

Nie ma gorszego od Pawła Militowskiego !!!
    Rudego z małym PTASZKIEM !!!

2. Agusia pisze:

Pani radna Anna SADZIAK w swoim wystąpieniu na ostatniej sesji , wyraziła ogromne zadowolenie z wybudowanej oczyszczalni ścieków. Dotychczas zdołano podłączyć do tego obiektu zaledwie 15℅ gospodarstw w gminie. Niestety, radna stwierdziła również, że nie zna terminu rozpoczęcia budowy kanalizacji w jej rodzinnej miejscowości. Określiła przybliżone terminy, że może to nastąpić w przeciągu 10- 15 lat. Grunt , że na terenie gminy funkcjonuje nowy obiekt oczyszczający, i rzekomo mieszkańcy Konina są z tego faktu zadowoleni.
    Pytamy panią radną , co zrobiła przez dwie kadencje funkcjonowania w radzie gminy, aby przybliżyć nas do zrealizowania projektu w Koninie. Sama radość jest zdecydowanie niewystarczająca.Czy w jakikolwiek soisib inspirowała wójta do podjęcia działań w tym kierunku.
    Świętym obowiązkiem urzędu gminy jest sprawdzenie u każdego mieszkańca , czy posiada wymagane prawem zbiorniki na nieczystości płynne tzw. szamba.Zbiorniki takowe muszą mieć charakter zamknięty, w taki sposób, aby płynne nieczystości odprowadzane z gospodarstwa domowego nie przedostawały się do gleby i nie powodowały skażenia terenu.
    Ponadto, obowiązek spowodowania podłączenia do istniejącej kanalizacji , spoczywa również na wójcie, który posiada ku temu instrumenty prawne.
    Czekamy na rozwój sytuacji.