bezchmurnie
wtorek
Reklama
fot. yt
Oceń radnego: Wójt Paweł Militowski najgorszy
28 marca 2022 r. | 12:58
4

964 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Agnieszka Bajor. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.4 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Paweł Militowski najgorszy”

 1. Obłąkany pisze:

  Nie ma lepszego od Pawła Mirowskiego!
  Nie ma lepszego od Pawła Mirowskiego!
  Nie ma lepszego od Pawła Militowskiego!

  3
  5
 2. Małgosia pisze:

  Nie ma gorszego od Pawła Mirowskiego!
  Nie ma gorszego od Pawła Mirowskiego!
  Nie ma gorszego od Pawła Militowskiego!

 3. mieszkaniec Marianki pisze:

  Panie Militowski wyborcy wzywają do samowolnej rezygnacji z zajmowanego stanowiska, bo pan się nie nadaje na tą funkcję. Ciągle w głosowaniach pokazują, że jest pan najgorszy z najgorszych!!!! Czy nie jest panu wstyd? Gdy ma pan trochę honoru najlepszym wyjściem będzie dymisja, jeżeli nie, to my robimy referendum i wtedy pana upokorzymy.
  Nam jest wstyd za takiego gospodarza gminy, który jest tylko do brania duuuuużej kasy. Dobry gospodarz dba o swoich mieszkańców, nie trwoni pieniędzy budżetowych nic pożytecznego nie robi dla wyborców.

  • Różowy słoń pisze:

   Mieszkańcu Marianki. Sądzisz, że pan Militowski jest na tyle głupi, że odpuści branie takiej kasy z budżetu gminy.?
   Uważasz ze po to kłamał w OSP przed wyborami że będzie dbał o budżet gminy i otworzy forum gminy żeby teraz zrezygnować? To jest praca życia dla tego człowieka.Kiedys ryzykował i teraz odcina kupony od życia !
   Proszę porównać. Wójt Chmielarz nie bał się ludzi i krytyki. Forum gminne za jego czasów było dostępne dla ludzi cała dobę. Nie było tam zbyt pochlebnych komentarzy na jego temat. Był jak teraz wiemy, nieporównywalnie lepszym w każdym calu włodarzem gminy. Mimo to miał odwagę i honor zmierzyć się z krytyką. Miał klasę doświadczenie i wykształcenie. Ludzie, kogo Wy wybraliście na wójta po nim!!!
   A przede wszystkim nie zarabiał tak kolosalnych pieniędzy !!!
   Zostawił w budżecie 8 milionów nadwyżki.
   Wam wtedy całkowicie odebrało rozum.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *