pochmurnie
16°
14°
wtorek
Reklama
fot. UG Rędziny
Oceń radnego: Wójt Paweł Militowski najgorszy
14 lutego 2022 r. | 12:14
4

948 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepszy okazał się Mateusz Kurkowski. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.4 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Paweł Militowski najgorszy”

 1. mieszkaniec Kościelca pisze:

  Nie ma się co dziwić jak ktoś nie nadaje się na stanowisko wójta w Rędzinach to też tak mieszkańcy głosują. Mają już powyżej uszu tego człowieka, który jest zachłanny na pieniądze, tylko co on sobą reprezentuje? Wstydzą się nawet wyborcy, którzy oddali na niego głos, nie myśleli, że będzie tak beztrosko postępował, on sie po prostu bawi i radni mu dają za to wysokie wynagrodzenie. Prezydent stolicy zarabia mniej niż Militowski w Rędzinach w gmnie o małej powierzchni /chyba najmniejsza gmina w powiecie / iok. 9800 mieszkańców. dodatkowo dali mu wyrównanie od m-ca sierpnia 2021, prezydent stolicy wyrównania nie dostał wynagrodzenie rsdni przegłosowali od m-ca stycznia 2022. Jako mieszkaniec i wyborca żądam od radnych zeby mnie oświecili czym jest Militowski lepszy od Trzaskowskiego?

 2. Mieszkaniec gminy pisze:

  Obecny wójt gminy jest Najgorszym z dotychczasowych wójtów w dziejach naszej Gminy Rędziny !!!
  Obecny wójt gminy nie zna się na niczym jest nieudacznikiem
  , nie posiada żadnego doświadczenia samorządowego !!!
  KLAWISZ !!!!
  Obecny wójt gminy nie dba o finanse gminy
  niebotycznie zadłużył naszą gminę czyli nas mieszkańców
  realizując jedynie swoje widzi misie !!!

 3. Córka leśniczego pisze:

  Nie ma lepszego od Pawła Militowskiego!
  Nie ma lepszego od Pawła Militowskiego !
  Nie ma lepszego od Pawła Militowskiego !
  Dał nam przecież lepsze jutro!
  Dał nam przecież lepsze jutro!
  Dał nam przecież lepsze jutro!
  Dziękujemy!
  Dziękujemy!
  Dziękujemy!
  Nasi krewni też czekają!
  Nasi krewni też czekają!
  Nasi krewni też czekają!

  2
  2
 4. Agusia pisze:

  Przecież to wyłącznie “zasługa” radnych, którzy tolerują działania wójta i nagradzają podwyższeniem pensji o prawie 100℅ , pomimo, że kontrola RIO obnażyła nieprawidłowości w działaniu gminy. !!!
  Radni zadrwili sobie z Podatników zgadzając się na wyrównanie podwyższonej pensji…….od sierpnia!!!
  Takiej rady gminy, jeszcze w historii samorządu rędzińskiego – NIE BYŁO!!!
  Nigdy też w historii samorządu, ta gmina nie była tak potężnie zadłużona. !!!
  To wielki wstyd mieć takich radnych!!!
  Radna Warwasińska, która chce cokolwiek działać , jest tłamszona, ośmieszana, odbiera jej się głos, nie pozwala prostować wypowiedzi innych radnych.Jest bardzo niewygodna, bo mówi prawdę, jak faktycznie jest w naszej gminie !!!

  4
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *