zachmurzenie umiarkowane
17°
17°
poniedziałek
Reklama
fot. yt
Oceń radnego: Wójt Paweł Militowski najgorszy
13 grudnia 2021 r. | 12:32
3

564 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Lidia Warwasińska. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Paweł Militowski najgorszy”

 1. Mily pisze:

  A co tu oceniać darmozjadów
  Oni o swoje zadbali
  Lepsze.jutro

  10
 2. Małgosia pisze:

  Obecny wójt gminy jest Najgorszy z najgorszych wójtów w dziejach Gminy Rędziny naszej Małej Ojczyzny !!!
  Obecny wójt gminy NIE posiada żadnego doświadczenia samorządowego !!!
  Obecny wójt gminy NIE zna i NIE stosuje się do żadnych przepisów art 61 Konstytucji Rzeczpospolitej Polskiej do ustawy o samorządzie gminnym do ustawy o finansach publicznych gdzie mowa jest o tym ,że FINANSE PUBLICZNE są JAWNE !
  Obecny wójt gminy NIE udostępnia informacji publicznych na co wydaje NASZE ciężko zapracowane pieniądze !!!
  Obecny wójt gminy NIE dba o finanse gminy ponieważ niebotycznie zadłużył gminę czyli NAS MIESZKAŃCÓW !!!
  Obecny wójt gminy jest Najgorszy z najgorszych wójtów w dziejach Gminy Rędziny naszej Małej Ojczyzny !!!

  11
  1
 3. Hebel pisze:

  Syn alkoholika żebrzącego na wózku pod Jasną Górą
  Syn alkoholika gminnego
  Żona pierdlarza mafijnego
  Głupio cwany wózkarz
  Córka kuminiorza
  Murarz
  Mechanik ciężarówek
  Pracownik hipermarketu
  Ludzie! Czego jeszcze nie rozumiecie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *