zachmurzenie duże
piątek
Reklama
fot. yt
Oceń radnego: Wójt Paweł Militowski najgorszy!
30 grudnia 2019 r. | 09:43
12

706 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepszy okazał się Eryk Łęgowik. Najgorsza była Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.12 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Paweł Militowski najgorszy!”

 1. Cwany Lis pisze:

  No, jak może być najgorszy, jak ma najwyższą pensje w Polsce jako wójt. !!!
  Przecież to niedorzeczne jest.
  Zawsze najlepsi zarabiają najwięcej !
  To wyborcy zgotowali wójtowi to upragnione lepsze jutro.

  4
  1
  • Iks Igrek Zet pisze:

   W sieci wrze…
   Jak może wójt z bizantyjską pensja być najgorszy.
   Ludzie przeżywają szok.!
   Jak tak można potraktować człowieka!!!

 2. Koniniok pisze:

  Kiedy doczekamy się publikacji pełnych wyników?

  2
  2
 3. Cwany Lis pisze:

  Trzeba uzbroic sie w cietpliwość, aż Pan Wójt pokaże wszystkie dokumenty,o które prosił Pan Redaktor.
  Tez jestem ciakawy jakie hity tam będą.

  3
  1
  • Cwany Lis pisze:

   Tylko teraz tak myślę i myślę… Widzę, że walnąłem głupotę. Przecież to nie Pan Wójt ma wysłać Panu Redaktorowi wyniki głosowania, bo tylko Pan Redaktor ma do nich dostęp. Także Panie Redaktorze: czekamy na publikację PEŁNYCH WYNIKÓW!

   2
   1
   • Koniniok pisze:

    Nie wiem jak Tobie Cwany Lisie ale mnie chodzi konkretnie o wyniki pracy aby wójt ujawnił je bez obawy.Tego od wojta oczekuje.
    Bo doprosic się nie można
    Nie wiem czego wójt się boi.?
    Czy ma coś do ukrycia.?
    Przepraszam , ze nie precyzuje swoich oczekiwań.
    Być może to wina tych wypitych przeze mnie małpek” dzieki którym budżet gminy się wzbogaci.
    Za zdjęcie z butlą wodki tez dostaje tantiemy.

    2
    1
 4. Miła pisze:

  Koniniok, nie rozumiem Twojego toku myśliwego. Co Ci sie tam za bardzo kotlłue w głowie.? Z takim zadłużeniem gminy, oczekujesz, aby wójt był najlepszy?
  No chyba ze ranking byłby robiony w Tworkach. !

  2
  1
  • Miła pisze:

   Ale rzeczywiście chciałabym zobaczyć wyniki głosowania na tej stronie. Mój tok myślenia jest tak głupi, że sama go nie rozumiem i się gubię.

   2
   1
   • Koniniok pisze:

    Miła, Ty jesteś The Best.piszesz prawdę.
    Mnie ta wódka całkowicie rozum zrujnowała.Pisze tylko dzieki kolegom.Stoją za mną i podpowiadają. Oni też zaraz zasiada do lapkow i będą trollować to forum aby naszego Pana utrzymać na stołku..Inaczej giniemy wszyscy.
    Wiemy ze w gminie bardzo źle się dzieje ale najwazniejszy jest nasz Pan my oraz nasi krewni co obsiedli gminę.

    • Koniniok pisze:

     Wszyscy chcemy utrzymania naszego pana i władcy Redaktora na stołku redaktora, nawet po jego przegranej w sądzie w Katowicach!!! Szkoda tylko, że nasz pan i władca obsiadł wszystkie gminy wokół i czuje się całkowicie bezkarny.

     10
     2
     • Ryży pisze:

      Koniniok, prawda zabolała? Ma boleć .
      Nie możesz znieść prawdy ?
      Musisz się powolutku przyzwyczaić. ?

 5. Miła pisze:

  Pan Redaktor ujawniając prawdę stał sie delikatnie mowiac niewygodny dla tych co czynią zło.Stąd panika i strach w ich oczach..Wszystko miało być skrzętnie schowane przed ludźmi. Tworzono obraz gminy miodem i mlekiem płynącej. Gminy bogatej w inwestycje.Niestety to wszystko dzięki Panu Redaktorowi spaliło na panewce PRAWDA wreszcie ujrzała światło dzienne.!!!
  Wielki wstyd i rozczarowanie bo ta gmina nigdy przedtem nie miała takiego deficytu.Żaden wójt nigdy nie pozwolił sobie na tego typu działania.Ale to podobno dla naszego dobra.

  4
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *