pochmurnie
16°
14°
wtorek
Reklama
Oceń radnego: Wójt Paweł Militowski najgorszy
22 lutego 2021 r. | 13:59
8

1250 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Halina Majewska. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.8 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Paweł Militowski najgorszy”

 1. Mieszkanka Gminy pisze:

  Najgorszy wójt z najgorszych jaki był w Gminie Rędziny.
  Jedynie co potrafi to zadłużać naszą gminę !!!
  Nie liczy się z potrzebami mieszkańców pomimo ,że dochód gminy pochodzi z ich środków finansowych wpłacanych w postaci podatków i opłat .

  19
  • Wodz123 pisze:

   Ale prawda jest jedna ludzie mieli wybór 😉 jedynie co zostaje to podjąć mądry wybór przy najbliższej napotkanej okazji aby nie popełnić kolejnego błędu zaznaczając krzyżyk , ciżemki i inne makarony chyba rządzili tymi ludzmi

   19
   • Tłum pisze:

    Ludzie mieli wybór. Tylko, że nie wybrali mądrze. Gdyby postawili na reprezentantke partii rządzącej, dzisiaj nie byłoby żadnego problemu z finansami. I tak na przyszłość pamiętajcie, że wybierać trzeba ludzi z tych ugrupowań , które rządzą Polską.
    I nie jest ważne która partia jest u władzy. !!!
    Dzisiaj , osoba, która przekresliliscie targałaby kasę do gminy worami i z każdej strony miałaby poparcie tj. Rząd, agencje rządowe, i byłyby środki na rozwój gminy. Dokonaliśmy jednak innego wyboru , złego wyboru stawiając na ludzi bez, żadnego doświadczenia Samorządowego. Wybór ten teraz odbija się na gminie czkawka!!!
    Warto było?
    Oczywiście, że warto było wybrać Pawła Militowskiego, odpowie garstka beneficjentów tzw lepszego jutra!!!!

    17
    1
 2. Mieszko pisze:

  Ten wybór był totalną porażką, tak miał dbać o budżet gminy Militowski tak się reklamował na kampaniach przedwyborczych a dziś doprowadził gminę do ruiny finansowej..
  Najgorsze co nas mogło spotkać to taki wojt ktorego jeszcze nie było, doprowadził do takiego deficytu że zaden z dotychczasowych wójtów nigdy tego nie zrobili a radni którzy są z nim drugą kadencję, to mieszkańcy wam tego nie wybaczą. HAŃBA HAŃBA!!! CZY WY RADNI SWOJE BUDRZETY DOMOWE TEŻ DOPROWADZACIE DO TAKICH DEFICYTÓW??? WSTYDU NIE MACIE!!!

  15
  • Mieszkanka Gminy pisze:

   Dzięki radnym z listy wójta oraz pozostałym członkom komisji Finansów Publicznych i Samorządu Rady Gminy a przede wszystkim dzięki przewodniczącej komisji
   radnej -Sabinie Pożarlik ,która bezkrytycznie za każdym razem powtarza ” komisja jednogłośnie “ZA ” .wójt doprowadził do sytuacji jaką mamy.

   Gmina na dzień obecny ma 20 mln zł zadłużenia i po ostatniej sesji Rady Gminy Rędziny w dniu 12 stycznia 2021 r. ma już 2 mln zł deficytu.

   Poniżej podaję skład Komisja Finansów Publicznych i Samorządu:
   -Sabina Pożarlik – przewodnicząca
   startowała z listy PSL
   członkowie komisji :
   – Jolanta Bloma radna z listy Pawła Militowskiego,

   – Justyna Kowalczyk radna z listy Pawła Militowskiego,

   – Szymon Wiśniewski radny z listy Pawła Militowskiego,

   -Eryk Łęgowik radny z listy Młodzież dla Gminy
   Rędziny ,
   – Piotr Kurowski radny z Marianki startował z własnego komitetu wyborczego,

   otrzymał sowite odszkodowanie na początek kadencji i dlatego obecnie jest posłuszny włodarzowi we wszystkim

   13
 3. Wodz123 pisze:

  Dlatego powinniśmy utworzyć grupę ludzi do przeprowadzenia referendum bo jeszcze chwila zrobi się lato i pandemia chwilowo będzie wyciszoną i to będzie jedyną możliwość do przeprowadzenia referendum bo czas działa na niekorzyść mieszkańców

  17
 4. Medium pisze:

  Syn alkoholika na wózku, żebrzącego pod Jasną Górą.
  Syn gminnego alkoholika.
  Żona pierdlarza mafijnego.
  Głupio cwany wozkarz.
  Ludzie, czego jeszcze nie rozumiecie!!!!!!

  12
 5. Koniniok pisze:

  Co to znaczy “atakujemy Konin od kilku stron” To wypowiedź wójta na jednej z ➡➡sesji. Mówił o kolejnym przewiercie przez drogi powiatowe . O co tu chodzi. O jaki atak znowu. Pytanie jest bardzo proste. Czy gmina wykonała już plany na skanalizowane .Konina???
  Jeśli nie, to po co te puste gadanie o jakimś ataku na tą wieś ???
  Jeśli juz jesteśmy przy przewiertach, to kolejne pytanie do wójta. Czy zrobił pan już przewiert pod torami PKP w Mariance Redzinskiej , o którym tak szumnie opowiada pan od wielu lat?
  Panie wójcie, jaki atak na Konin, jaki przewiert przez drogę powiatowa.
  Miał pan świetna okazję nie tak dawno wstawić rury kanlizacyjne w wyremontowana te drogę. Nie zrobił pan tego. Po co daje pan ludziom jakieś złudzenia. Za pana kadencji Konin kanalizacji mieć nie bedzie!!!!!

  12

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *