zachmurzenie duże
piątek
Reklama
Oceń radnego: Wójt Paweł Militowski najgorszy
01 lutego 2021 r. | 12:46
8

1642 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Lidia Wychowaniec. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.8 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Paweł Militowski najgorszy”

 1. Redzinianka pisze:

  Czy ten Pan nie rozumie że jego gwiazda już braki w zasilaniu. I czas sie rozłaczyć z urzędem.

  17
 2. Redzinianka pisze:

  Czy ten Pan nie rozumie że jego gwiazda już ma braki w zasilaniu. I czas sie rozłaczyć się z urzędem.

  13
 3. Koń Trojański pisze:

  Kiedy Pan ujawni informacje, ile z budżetu gminy wypłacono Kancelarii Prawnej z Krakowa za jej usługi dla gminy.?
  Ile, NAS PODATNIKÓW będzie kosztować sprawa rzekomego zniesławienia gminy przez Pana Redaktora.?
  Proszę o wstępną opinie tj ile zapłacono za sporządzenie prywatego aktu oskarżenia , reprezentowanie w sądzie itp.
  Czy nie uważa Pan, że wniesienie aktu oskarżenie przeciwko mediom należało skonsultować z mieszkańcami gminy?
  Co będzie , gdy Gmina przegra proces, czy zwróci Pan z własnej kieszeni poniesione z budżetu koszty???!!!
  I sprawa najwazniejsza. Miażdżącą większość mieszkańców gminy nie czuje się znieslawiona artykułami Pana Redaktora!!!!!
  Wręcz przeciwnie. Jesteśmy Mu wdzięczni za to, że otwiera NAM oczy na to , co wyprawia się w gminie. Zwłaszcza gospodarowanie budżetem.!!!!

  14
  • Redzinianka pisze:

   Dokładnie. Kto nas spytał czy chcemy partycypowac w kosztach sprawy sądowej ktora notabene nie powinna mieć miejsca. Kiedy zobaczymy fakturę. Kto zapłaci jak przegra gmina. Plus co.moze gmina uzyskać kare porzadkowa, grzywnę. Za sprawę zapłacimy duzo więcej niż kara… Ktora czy będzie czy nie to bedzie niesłuszne…

 4. Z Osiedla pisze:

  Od kiedy gmina współpracuje z Kancelaria Prawną z Krakowa? Jakie jest uzasadnienie podjęcia przez pana takiej decyzji? Czy gminę obsługują dodatkowo prawnicy spoza tej Kancelarii, ilu ich jest?
  Jakie ponosimy rocznie koszty utrzymania wszystkich prawników?

  14
 5. Redzinianka pisze:

  No te faktury tez sa informacja publiczna. Ale niestety z tego co wiemy z portalu to też jest tejmnica urzędu. Ciekawe ile za sprawę zapłacimy? Czy na to konto obowiązuje mieszkańców większy mi.opłatami? Czy za ten brak zaufnia do urzędu też zapłacimy? No bo przecież trzeba tą niedogodność wymazać z historii urzędu ktoś musi za to zapłacić no chyba że Pan wójt w obronie gminy płaci za to sam?

  10
 6. Redzinianka pisze:

  No te faktury tez sa informacja publiczna. Ale niestety z tego co wiemy z portalu to też jest tejmnica urzędu. Ciekawe ile za sprawę zapłacimy? Czy na to konto obciąża mieszkańców większymi opłatami? Czy za ten brak zaufnia do urzędu też zapłacimy? No bo przecież trzeba tą niedogodność wymazać z historii urzędu ktoś musi za to zapłacić no chyba że Pan wójt w obronie gminy płaci za to sam?

  10
 7. Kukła pisze:

  A jak wójt daje Nam Podatnikom informacje z fakturami po roku od terminu administracyjnego, to czy mamy się czuć zniewazeni jego zachowaniem ???
  Czy mamy wówczas latać z aktami oskarżenia do Sądu???
  NIE!!!!!!!!
  MY robimy Referendum….. ???

  13

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *