bezchmurnie
26°
24°
piątek
Reklama
Oceń radnego: Wójt Paweł Militowski najgorszy
30 listopada 2020 r. | 11:38
3

1393 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepszy okazał się Mateusz Kurkowski. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Paweł Militowski najgorszy”

 1. mieszkaniec pisze:

  To jest wielki wstyd, że najlepszy okazał się znowu operator wózka widłowego bez wykształcenia i przygotowania do pełnienia funkcji radnego. To przecież przewodniczący komisji rewizyjnej, który powinien skontrolować wójta, gdy ten nie chce z premedytacją udzielić informacji publicznej chociaż obliguje go do tego ustawa i prawo. Głosują na niego kolesie, bo ich o to prosi jak mu nie wstyd, że nic nie potrafi, a jest najlepszy, pod jakim względem? Czy jego kolesie czytają to forum, chyba nie, przecież by przeczytali co mieszkańcy sądzą o takim radnym!!!!!!!!!!

  15
  2
  • Wolątariósz pisze:

   Trochę szacónku dla pana radnego, wuzkówego. !!!!!
   Prace ma cięszkom, fizycznom w większości na powietszu.. Mósi się tesz nadźwigać, a pszy tym być miłym dla klientuw Wiecie ile to wysiłku kosztuje?
   Pewnie nie otrzymóje tesz posiłkuw regeneracyjnych. ?

   10
   2
 2. Wiejski filozof pisze:

  Jacy mieszkańcy taki wójt i radni.

  11
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *