zachmurzenie umiarkowane
17°
17°
poniedziałek
Reklama
Oceń radnego: Wójt Paweł Militowski najgorszy!
02 listopada 2020 r. | 12:25
22

1180 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Jolanta Bloma. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.22 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Paweł Militowski najgorszy!”

 1. Redziny Osiedle pisze:

  Taaaaczka!!!!!!!!!

  17
 2. monik pisze:

  Plotka głosi, że w urzędzie znowu ma zostać powołany zastępca wójta a dokładnie zastępczyni…

  15
  • Jarosław Jarosław Jarosław pisze:

   Komu jest potrzebny zastępca wójta.?
   Już jeden był i co wyrabiał?
   Razem z wójtem kłocili się o stołek na wyborach!
   Średnio pensja zastępcy oscylować będzie w granicach 106.000,- brutto rocznie. Nie licząc kasy za delegację i kilometry prywatnym samochodem, udział w różnych komisjach itp.
   Te władze gminy już się “wypaliły”.zawodowo Nie da się już z nich nic wykrzesać!

 3. zawiedziony pisze:

  Istnieje jakaś lista szkoleń, w których wójt brał udział? Ciekawy jestem czy rzeczywiście one coś pomogły w rozwoju gminy, czy miały tylko na celu hulanki i swawole, zresztą obecna kadencja tak wygląda, wójt się bardzo dobrze bawi. Chyba już zapomniał, że trzeba dbać o dobro mieszkańców i rozwój gminy.

  14
  • ona pisze:

   Myślę, że Pan Redaktor powinien spróbować zbadać sprawę szkoleń wójta i koleżanek, w urzędzie powinny być dokumentacja. Chyba, że aby ujawnić tą informację również potrzeba dodatkowy sztab ludzi zatrudnić. Skoro urząd jest zamknięty dla petentów to koleżaneczki szanownego wójta w końcu powinny zabrać się do pracy

   11
 4. kryspin pisze:

  Dobrze, że chociaż powiat wyremontował drogę główną w Koninie bo remontu dróg gminnych nie mamy co się łudzić.

  13
  • Koniniok pisze:

   Po co taki bezsensowny remont jak nie ma kanalizacji w tej drodze. Czy radny powiatowy dyrektor szkoły konińskiej ma coś do powiedzenia w tej sprawie???
   Zabiegał o kanalizacje czy tylko milczał?!!!
   Wójt też dołożył naszej kasy do remontu coś koło 500 tysięcy!!!!!!!

   12
   1
   • kryspin pisze:

    Skoro uwazasz, ze remenot byl bezsensowny to 0,5 mln zl, ktore przeznaczyl na dofinansowanie drogi powiatowej, mógł przeznaczyc na całościowe wykonanie ul. Prostej. Droga miała rozładować natężenie ruchu spowodowane remontem/budową A1, z obecnej sytuacji wygląda to tak, że prace na A1 zostaną zakończone a Prosta dalej pozostanie “drogą w pola” ( taka została potocznie nazwana przez mieszkańców )

    11
    • Grubas pisze:

     Wiele rzeczy można było zrobić ale trzeba mieć głowę na karku.
     Radni też dołożyli się do tego co teraz mamy. Posłusznie milczeli a nieliczni nie mieli siły przebicia!
     Chciałbym wiedzieć co z ta bójka na Dolnym holu i ?czy druga osoba poniosła odpowiedzialność.

     12
    • Grubas pisze:

     A Cmentarna od wielu lat leży odłogiem!!!
     Baraki nikomu niepotrzebne niszczeją na Bankowej.!!!

     13
    • Koniniok pisze:

     Oj tam oj tam. Ja mam pewne informacje że ma być kanalizacja napowietrzna. Ponad dachami domów. To taka nowa technologia!

     13
 5. kibic pisze:

  Kiedy rozpocznie się budowa obiecanego boiska dla Unii Rędziny ?

  15
  • gks pisze:

   Koparka troche pojezdzi przed nastepnymi wyborami

   15
   • kibic pisze:

    propagadna w internecie dala tylko przepustke do drugiej kadencji

    13
   • Kibic Lotnika Pany pisze:

    Fajny fortel ??? z ta koparka. Demonstracyjnie pojeździła po pustym polu a kibice unii cieszą się z nowego stadionu!!!!!!!

    11
   • anka45 pisze:

    Boiska nie będzie. Dlaczego? Piłka nożna to głupawy sport dla tłusciochów bez wykształcenia i perspektyw żłopiących piwo przed telewizorem. Pokaż mi jedną inteligentną osobę, która interesuje sie piłką ! Więc niech się dzieciaki za książki wezmą a nie biegają po łące za kulką!

  • Chyży rój pisze:

   Kiedy dokończenie kanalizacji w gminie. Po co nowa oczyszczania jak nie ma chęci budowy rur w innych wsiach. Przykładem jest Konin.
   Wybudowana przez Prezesa Chmielarza spełniała rolę doskonale. !!!!!!

   12
 6. wyborca pisze:

  Człowiek honorowy na jego miejscu uderzyłby się w pierś i podał się do dymisji, w tym przypadku cheć zwiedzania kraju z koleżankami z pracy jest większa niż honor i dobro mieszkańców gminy

  13
 7. poetka pisze:

  „Kończ waść, wstydu oszczędź” – ale czyjego? Nie ma Pan w sobie ani krzty wstydyu, mieszkańcy się muszą wstydzić za Pana

  13

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *