zachmurzenie małe
20°
17°
sobota
Reklama
fot. yt
Oceń radnego: Wójt Paweł Militowski najgorszy!
20 października 2020 r. | 11:42
1

1014 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepsza okazała się Halina Majewska. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Wójt Paweł Militowski najgorszy!”

 1. Koniniok pisze:

  Kiedy wreszcie pani przewodnicząca rady gminy wdroży do prawidłowego funkcjonowania zalecenia obowiązujące w art.20 ust.1b ustawy o samorządzie gminnym.???
  Bo, to co prezentujecie państwo zakrawa na groteskę. Położony niechlujnie na podłodze mikrofon ma zapewnić prawidłowe przesył obrad.??!!

  Art. 20. [Zwoływanie sesji oraz ustalanie porządku obrad; transmisja i utrwalanie obrad]
  1. Rada gminy obraduje na sesjach zwoływanych przez przewodniczącego w miarę potrzeby, nie rzadziej jednak niż raz na kwartał. Do zawiadomienia o zwołaniu sesji dołącza się porządek obrad wraz z projektami uchwał.
  1a. Rada gminy może wprowadzić zmiany w porządku bezwzględną większością głosów ustawowego składu rady.
  1b. Obrady rady gminy są transmitowane i utrwalane za pomocą urządzeń rejestrujących obraz i dźwięk. Nagrania obrad są udostępniane w Biuletynie Informacji Publicznej i na stronie internetowej gminy oraz w inny sposób zwyczajowo przyjęty.
  Obecne, tzw. nagłośnienie obrad sesji rady gminy, jest nie do przyjęcia i nie spełnia podstawowych wymogów!

  Jak nie ma osoby, która potrafi nad tym zapanować, weźcie przykład z gminy Miedzno.
  gminamiedzno.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *