bezchmurnie
21°
19°
sobota
Reklama
Oceń radnego: Wójt Paweł Militowski najgorszy!
14 września 2020 r. | 11:59
4

1184 głosy oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najsłabszego wójta oraz radnego w gminie Rędziny. Najlepszy okazał się Mateusz Kurkowski. Najgorszy był Wójt Paweł Militowski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Rędziny. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.4 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Paweł Militowski najgorszy!”

 1. Koniniok pisze:

  Towarzyszu gąsko, ujawnij w końcu jak rozkładają się głosy w tych twoich sfabrykowanych głosowaniach.
  Bo ja dzisiaj ogłaszam wyniki mojego głosowania “oceń towarzyszą”: towarzysz gąska najgorszy!

  3
  8
 2. Koniniok pisze:

  Nie podszywaj się pode mnie wykolejeńcu.Niech wójt ujawni wszystkie niewygodne dla siebie fakty dotyczące premii , nagród, pieniędzy dla kancelarii prawnych, prawników, doradców.Pieniędzy dla firmy Jagoda.
  Przegrał wszystkie spory w tej sprawie przed SKO!!
  Niech się nie krępuje tylko ujawnia.To nie jest jego prywatny folwark.!!!!!!
  Skoro jest taki odważny, niech ujawni wszystkie, powtarzam wszystkie wydatki z publicznych pieniędzy!!!!!!!
  Czego się trzęsie, co ma do ukrycia?

  8
  2
  • Koniniok pisze:

   Chociaż nie, chcę też, żeby gąska opublikował wszystkie wyroki, na jakiś został skazany. Niektóre z nich powodują, że włos na głowie się jeży…

   • Koniniok pisze:

    Wkokejeńcu podszywający się pode mnie. !!!
    Włos na głowie zjeży się mieszkańcom jak zobaczą wydatki które do tej pory ukrywa pan Militowski !!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *